Blog bydlení

Barová stolička se zabydlí i ve vaší kuchyni

Má své kouzlo, jiskru a rozhled z ní je zkrátka více než špetku jiný. Ano, dnes jsme pro vás připravili pár řádku o tom, jak může na první pohled obyčejná barová židlička vnést svěží vítr do vaší kuchyně.

 

Nejen výsada barů

 

Určitě jste už někdy nějaký bar navštívili a vyzkoušeli si kouzlo posezení ve výškách, s perfektním rozhledem nejen na barový pult a sexy obsluhu, ale také na celý bar. Barový stůl a u něj ladná barová židlička, otočná či stojící pevně na nohou a nejlépe přímo ve vaší kuchyni. Ano, můžete si tento komfort skutečně snadno zařídit i u sebe doma. Barový pult si můžete v úzké a malé kuchyni umístit třeba k oknu a budete mít tak skvělý výhled u snídaně i večeře. Barový pult se elegantně umí stát i skvostným předělem prostorné kuchyně nebo decentním a přitom účelným oddělením kuchyňského koutu od jídelního koutku či obývacího pokoje. Vaší fantazii se zkrátka meze nekladou, a barové židličky pro vás budou perfektní motivací jak si své bydlení zpříjemnit.

 

Po stopách času

 

Přehlídku barových židliček můžeme rovnou začít u industriálního stylu, který se hodí téměř do každého interiéru a skvěle se snoubí i s dalšími prvky jako jsou stejně stylové lampy. Barová židlička z něžně tepaného kovu nebo dokonce působící spíše jako židle ve škole – ovšem pokrokově otočná, to jsou barové židličky, které vám vyrazí dech. Slušet jim to bude u barového pultu stejně jako u ostrůvku v prostorné kuchyni. A vyberete-li si i patřičné vybavení od kuchyňské linky přes sporák i digestoř a technický vzhled podtrhnete vhodnou výmalbou světlých tónů, máte rázem o skvostnou kuchyni postaráno.

 

Něžně i v souladu s přírodou

 

Nejste-li zrovna vyznavači technického stylu, může být pro vás inspirací kouzlo barových židliček ve stylu útulné kuchyně a rodinného zázemí, které na vás dýchne i z vhodně zvolených barových židliček. Ty si můžete vybírat nejen v různých barevných provedeních, tvarech, velikostech i s různou funkcí, ale také z pravé kůže, která se o vaše pohodlí postará skutečně jako v oblíbeném baru. Vedle nešlápnete ani s výběrem barové židličky dřevěné konstrukce, kterou můžete nápaditě natřít i jinou než přírodní barvou a dodat tak své kuchyni mladistvý šmrnc a energii.

 

Názory

Přidat názor