Blog bydlení

Bydlení podle zvěrokruhu? Koukněte, jestli se poznáváte! Díl druhý

Zařizujete, rekonstruujete, stavíte nebo jen zkrátka toužíte po změně? Nemůžete se rozhodnout, jaký styl se vám vlastně líbí a neumíte si představit, zda je pro vás zajímavější ten či onen design? Zkuste se na své bydlení podívat trochu jinak a stejně jako polovina znamení zvěrokruhu z prvního dílu zjistěte, co se k vám dle hvězd nejlépe hodí....

 

VÁHY (23.9. - 23.10.)

 

Váhavé váhy jsou vzdušné znamení, které do vínku získalo silný cit pro krásu a estetiku. Návštěva u Váh je procházkou jako vystřiženou z článků o bydlení a obzvláště obývací pokoj s prostornou sedací soupravou pro početné návštěvy, které Váhy milují vás doslova uhrane.

 

ŠTíR (24.10. - 22.11.)

 

Odvaha a sklon k provokaci vede Štíry k výběru nejen tradičních materiálů, ale také méně obvyklým a ryze moderním, jakým je třeba beton. Proč mít jen betonovou podlahu, když můžete mít i betonové osvětlení – to je přesný popis jakým způsobem ke svému bydlení přistupuje Štír. Nedivte se pak, že u něj doma najdete třeba vanu v ložnici.

 

STŘELEC (23.11. - 21.12.)

 

Hledáte-li mezi znameními zvěrokruhu odborníka na úložné prostory, pak je Střelec tím pravým. Hesla, podle kterého je účelnost číslo jedna, se drží Střelec do posledního puntíku. Ať už propadne chovu domácích mazlíčků či snad posilování – ve svém bytě bude mít perfektní podmínky pro jakoukoli činnost.

 

KOZOROH (22.12. - 20.1.)

 

Možná lehká strohost, zato však perfektní přehlednost – to je první dojem bytu, který obývá milovník tradičního dřevěného nábytku a přírodních barev – Kozoroh. S dobou jde jen v oblasti domácích spotřebičů, jinak upřednostňují kvalitu a tradici a také především bezpečí. V bytě Kozoroha nečekejte přemíru doplňků a dekorací - snad jen svíčky jsou zářnou výjimkou.

 

VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

 

Volnost a nespoutanost vévodící Vodnářům se odráží i v interiéru obydleném tímto znamením, které potřebuje dostatek prostoru. Nejen dostatečně prostorné lůžko pro vlastní pohodlí, ale také velký jídelní stůl, pohovka i konferenční stolek přesně tak, aby se všichni milovaní spolubydlící i návštěvníci cítili na návštěvě u Vodnáře jako doma.

 

RYBY (21.2. - 20.3.)

 

Fantazie, tvořivost i lehká výstřednost ovládá Ryby i na jejich výsostném území. Nerady se loučí se starým zařízením – stále o něj věrně pečují a raději jej kreativně přetvoří než by se jej definitivně zbavily. Vyznávají spíše tradičnější a retro styl bydlení, dokáží však bravurně zkombinovat moderní kousky s těmi s pár křížky navíc. Asi vás nepřekvapí, že Ryba, jakožto vodní znamení, miluje modrou barvu a vše co připomíná vodu ji není cizí.

Názory

Přidat názor