Blog bydlení

Bydlení podle zvěrokruhu? Koukněte, jestli se poznáváte! Díl první

Horoskopy. Jedni je dychtivě hltají, druzí rozhořčeně zatracují a třetí se jim potutelně smějí, ale přečíst si je neodolají. Ať patříte do té či oné kategorie, pokud zrovna hledáte sebe sami v zařizování bytu či domu, nakoukněte pod pokličku bydlení podle znamení. Věřte či nevěřte, ale rozhodně čtěte :)

 

BERAN ( 21.3. - 20.4.)

 

Dostatek prostoru, světla a praktická stránka – to je bydlení ideální pro všechny ve znamení Berana. 

Zdobnost není nic proti jednoduché kráse přírodních materiálů a také nezbytné místečko jen a jen pro jeho vlastní koníčky a záliby nesmí rozhodně v bytě chybět. Samozřejmě včetně pohodlné lenošky! Pokud máte jako partnera či spolubydlícího Berana, připravte se na časté stěhování nábytku – Beran totiž rád inovuje a vylepšuje své bydlení, klidně i podle své momentální nálady.

 

BÝK (21.4. - 21.5.)

 

Býk miluje přírodu a rodinu, proto v jeho domácnosti nesmí chybět dostatek rostlin a podmínky pro jejich pěstování. Místností číslo jedna je prostorná a dobře zařízená kuchyně – na svou vysněnou si Býk rád počká. Spláchnutí starostí a únavy každého dne rád svěří pohodlně zařízené koupelně. Býk – možná cíleně, možná podvědomě – miluje oblé tvary – ostré hrany a rysy nejsou jeho doménou.

 

BLíŽENCI (22.5. - 21.6.)

 

Pro svou všestrannost a mnoho zájmů ocení Blíženci volné a vzdušné prostory, do kterých se pohodlně vejde vše, co potřebují ke svému životu. Žádný Blíženec nepohrdne velkou knihovnou a pohodlným křeslem ke čtení i hloubání, které je druhým Blížencovým já.

 

RAK (22.6. - 22.7.)

 

Rodinná pohoda a velký důraz na pocity a nálady dává Rakům do vínku vysokou potřebu po vitrínkách a policových dílech, které pojmou všechny jejich poklady z cest i od dětství. Svůj domov si rádi vyzdobí výrobky, které spatřily světlo světa díky ruční práci – od vyšívaných deček po obrazy.

 

LEV (23.7. - 22.8.)

 

Ctí ze všech znamení pořekadlo „Můj dům, můj hrad“. Stylová dávka luxusu a lehké okázalosti je Lvům více než blízká – čekají ovace a obdivná gesta, tak proč se nepředvést, že. Nejprostorněji zařízenou místností u Lvů bývá dětský pokoj – barevně a velkoryse zařízený.

 

PANNA ( 23.8. - 22.9.)

 

Panny jsou skromné znamení – a to i v zařizování svého útočiště. Domov je pro ně posvátným místem, který si utváří dle své vlastní módní vlny – ty světové je moc nezajímají. Přesto všechny předměty musí být praktické a funkční a jejich snadná údržba je vždy na prvním místě.

 

Tak jak jste dopadli? Když se rozhlédnete, je byt přesně takový jako vaše zemské znamení? Nebo jste právě objevili své pravé já a už víte, co vám doma chybělo ke štěstí? A nebojte, druhá polovina znamení na vás čeká v druhé části článku: „Bydlení podle zvěrokruhu? Koukněte, jestli se poznáváte! Díl druhý“

Názory

Přidat názor