Blog bydlení

Chce to změnu? Vyzkoušejte samolepky na stěnu

Sedíte si ve svém obývacím pokoji a přemýšlíte nad tím, že by to chtělo nějakou změnu? Něco, co váš interiér pozmění, vylepší a vdechne mu nový život? A slyšeli jste už o samolepkách na zeď? Nebaví-li vás už stereotypní výmalba, nebo klasické ozdoby na zeď v podobě obrázků či polic, pak samolepky na stěnu rozproudí nejen vaši fantazii, ale vašemu bydlení dodají vlastní styl – kus vaší osobnosti.

 

Samolepky na zeď popustí uzdu fantazii

 

Už samotný výběr samolepky bude velkým dobrodružstvím. Možná budete mít předem jasnou představu, když se však zadíváte na nepřeberné množství druhů a stylů, zjistíte, že máte jedinečnou příležitost své bydlení vylepšit o vtipné, romantické, provokativní či něžné zákoutí, které vám leckdo bude závidět. Tím však vaše osobitá originalita rozhodně nekončí. Samozřejmě, můžete je nalepit přesně tak, jak je vyobrazeno na obale, ale možná vás zláká představa, že je můžete nalepit libovolně, jak vy sami uznáte za vhodné. Velkou výhodou je, že je můžete vždy vzájemně propojit a vytvořit si tak jedinečné a neopakovatelné scenérie.

 

Samolepky nemusí zdobit jenom zeď

 

A to je jejich další výhoda. Díky schopnosti dokonale držet na hladkém povrchu jako je sklo, nábytek, obklady, dveře či okno, si s nimi můžete vyzdobit celou místnost. Nejvíce tuto vlastnost oceníte právě v dětském pokoji, kde tak za pár korun vyzdobíte své princezně či malému rytíři během pár minut jejich pokojíček v dokonalý dětský svět. Elegantně tak můžete uvítat i hosty v decentně vyzdobené předsíni, ale i vstupní hale či chodbě i v panelovém domě. Velkým plusem samolepek na zeď je totiž i jejich zázračná schopnost, říkejme ji třeba maskování. Dokonale totiž zvládnou zakrýt nerovnosti či poškození zdí i nábytku. Pokud tedy zrovna neoplýváte penězi a nemáte na nákup nové skříně, nebo se vám ještě nechce vymalovat, samolepky na zeď se rády ujmou této „maskérské“ úlohy.

 

Výběr je pestrý, aplikace snadná

 

U výběru samolepek na zeď asi strávíte nějaký čas, nebudete se totiž moci rozhodnout, kterou vybrat. Výběr je opravdu pestrý. Jednobarevné, elegantní černé, pestrobarevné, pastelové, dokonale imitující barvu zlata či křiklavě provokativní, až po dokonalé animované postavičky dětských pohádek a dokonce i v 3D provedení. Ze zdi tak na vás bude vyskakovat Spiderman nebo ve vašem obývacím pokoji zažijete dokonalou iluzi padajícího listí a oprášíte atmosféru foukání do odkvetlých pampelišek. Z aplikace samolepky na zeď pak nemusíte mít žádné obavy. Záleží na typu a druhu, u výrobku je vždy přiložen podrobný návod. Většinou se aplikují pouhým nalepením a zafoukáním fénem, nebo za pomocí speciálních samolepících pásek, které dokonce umožní i přelepení samolepky po čase jinam. 

Názory

Přidat názor