Blog bydlení

Chytrá zeď třikrát jinak

Svou stěnu si můžete vymalovat dle své fantazie, aplikovat praktické samolepky, použít tradiční tapety, ale také můžete zdi svých pokojů využít mnohem praktičtěji, než jen jako vymezení vašeho soukromí a osobitého prostoru. Poznejte kouzlo chytrých barev na zeď – popisovacích, magnetických  i tabulových - a vtiskněte svému bydlení jedinečnost.

 

Podlehněte kreativitě!

 

Vlastní a především té dětské. Ano, děti budou zcela jistě z těchto unikátně upravených zdí naprosto nadšené, i vy však zcela jistě oceníte jejich přednosti. Vaše bydlení  rázem získá nádech originality, která nenechá žádnou návštěvu chladnou a vaše zdi bez povšimnutí. Chytré barvy lze s úspěchem aplikovat nejen na stěny, ale také na tapety, sádrokarton, dřevo, dřevotřísku, kov, lamino a v mnoha případech i na sklo, plast, keramiku i kámen a polystyren. Vidíte, vaše představivost se už rozbíhá na plné obrátky, že ano?

 

Popisovací nátěr využijete i na méně obvyklých místech

 

Je rozhodně lákavý pro svou barevnou univerzálnost. Je totiž čirý a tak se dokonale přizpůsobí původnímu podkladu. Po jeho aplikaci na něj můžete vy i vaše děti nejen kreslit, ale zapisovat si důležité schůzky, návštěvy lékaře či seznam do supermarketu. Děti ukojí svou malířskou vášeň v dětském pokoji a vy si snadno třeba v kuchyni vykouzlíte dokonalý plánovací kalendář, který budete mít přehledně a nepřehlédnutelně stále na očích. Na popisovací nátěr je vhodné pořídit speciální a lehce odstranitelné fixy na whiteboard, klasické fixy totiž stěží odstraníte. Speciální fix pak snadno smažete houbičkou. Pokud vás pak - obzvláště při použití toalety - napadají významné myšlenky či snad verše, rázem máte ideální a prostornou plochu pro své tvůrčí myšlenky a o originálně vyzdobenou toaletu se doma poperete.

 

Magnetický nátěr vás chytne a nepustí

 

Ať už v klasické černé barvě či odstínech šedé, tento úchvatný nátěr obsahuje kovové částečky, které zapůsobí jako dokonalý magnet všude tam, kde jej aplikujete. Snadno tuto základní barvu přebarvíte na oblíbený odstín a snadno jej tak zamaskujete. Běžné oko nic nepozná, vy však máte praktickou multifunkční tabuli pro své poznámky, recepty, seznamy i dětské obrázky či rodinné fotografie. Měnit je pak můžete dle potřeby i obliby bez poškození zdí, jak se to bohužel stává u klasických obrázků. V tomto případě totiž stačí jen sundat magnet.

 

Tabulová barva aneb křídy do rukou

 

Možná si budete občas připadat jako ve škole, ale když se zrovna nejednalo o zkoušení v hodině, také jste si přece o přestávkách rádi na tabuli kreslili co vám přišlo na mysl, že? Tabulová barva je nejen k dostání v černém provedení, ale také v pestré barevné škále. Psát na ni můžete pouze křídami, jejich barevnost je pak jen a jen na vás. Velkou předností je pak nejen možnost její aplikace v interiéru, ale také v exteriéru, což zejména vaše děti rozhodně ocení.

 

Naprostou výhodou všech představených chytře vylepšených zdí je možnost jejich aplikace nejen na celou stěnu, ale i na malá místa či rafinovaná zákoutí a tak jen ten povolaný ví, kde má jeho zeď kouzelné schopnosti.

 

Názory

Přidat názor