Blog bydlení

Cvičím, cvičíš, cvičíme aneb inspirace pro sportovce

Jste sportovcem tělem i duší? Propadli jste cyklistice, tenisu, běhání, posilování či józe? Ať už cvičíte doma či v tělocvičně mimo své obydlí, ke každému sportu potřebujete menší či objemnější vybavení. Ovšem, pak nastává otázka, kam s ním. Ať už pár kousků nebo netradiční tvary, poradíme vám pár způsobů, jak si doma sportovní vybavení uspořádat elegantně i prakticky, aby vždy působilo uklizeně.

 

Vrhněte se na domácí tělocvičnu

 

Máte-li možnost vyčlenit si samostatný prostor, ať už přímo pro vaše cvičení či ukládání sportovního náčiní, pak máte vyhráno a směle jděte do toho. Pokud se jedná jen o ukládání cvičebního nářadí, obuvi či oblečení, stačit vám bude i nevyužitý roh v místnosti či miniaturní komora. Prostor můžete elegantně předělit slušivým závěsem či paravánem a sportovní pomůcky uložte na poličky či do praktického regálu i na elegantní háčky. A víte, že stylově můžete přímo doma uložit i jízdní kolo? Volné místo na zdi se vždycky najde a kolo se zároveň stane i interiérovým doplňkem.

 

Vše vždy při ruce

 

Když vás chytne sportovní nálada, netoužíte po ničem jiném, než rychle vyrazit a zabruslit si, naskočit na skateboard nebo nazout tenisky a zaběhat si? Uzpůsobte svému sportovnímu srdci rovnou předsíň, která může být nejen místem pro kabáty a boty, ale také pro spoustu vašich sportovních pomůcek. K tomuto účelu můžete bravurně využít elegantní a multifunkční věšáky nejen volně stojící, ale také k upevnění na zeď. Skvěle se na nich vyjímají tenisové rakety i skateboard. Máte-li sportovní kousky, které jsou trochu živější jako třeba míč, líbit se jim bude v praktických košík z nejrůznějších materiálů a v elegantním designovém provedení.

 

I venkovní sporty můžete v interiéru slušivě uložit

 

Máte-li spoustu sportovního náčiní, které využíváte především venku – od jízdních kol, koloběžek přes kolečkové brusle, turistiku, ale třeba i lyžování a další sporty, pak tyto nástroje sportu a jejich pomocníky zřejmě ukládáte v garáži, domku na nářadí či sklepě. I zde však platí, že pořádek je nejen slušivý, ale také praktický. Vždyť když vše najdete rychle a přehledně, určitě budete moci o to dříve vyrazit za svým oblíbeným sportem. Vyhraďte si tedy místo, kde budete mít všechny sportovní náležitosti pohromadě a dopřejte jim místo na poličkách, věšácích a klidně i v praktické skříni, díky které se na věci nebude prášit.

Názory

Přidat názor