Blog bydlení

Designový zahradní gril – unikátní a samozřejmě plně funkční!

To, že my Češi, Slezané i Moravané jsme již před pár lety propadli kouzlu, chuti i vůni letního grilování a s příchodem prvních teplejších slunečních paprsků až do často prvního sněhu pravidelně a rádi grilujeme, není žádné tajemství. Ovšem, toužíte-li po stylovém zahradním grilu, který jen tak někdo nemá a která vaši terasu či pergolu vyladí k naprosté dokonalosti, pak pro vás výrobci mají překvapení v podobě jedinečných moderních a nadčasových kousků.

 

V čem je designový zahradní gril jiný?

 

Designový zahradní gril, i ve chvíli kdy v něm zrovna negrilujete, pracuje pro vás – tedy pro design vaši zahrady či posezení. Ohromně mu to totiž sluší, i když v něm zrovna neplápolá romantický a dobré jídlo přinášející plamen. Samozřejmě v takovém grilu plnohodnotně připravíte všechny pokrmy po kterých toužíte a vybírat si můžete jak stylový gril na dřevěné uhlí, tak neméně slušivý a nápaditý gril plynový. Stačí se tedy rozhodnout, který gril z hlediska obsluhy, přípravy jídla i následného úklidu imponuje vašemu životnímu stylu a pak už jen zvolit, zda grilované laskominy budete připravovat na skutečném ohni či plamenech plynu – samozřejmě oblečené do slušivého roucha originálního zahradního grilu. Radost z přípravy jídla tak bude vždy dvojnásobná – chutná a stylová zároveň a vy sami i vaše návštěvy budete příjemně překvapení.

 

Originální gril potěší všechny vaše smysly

 

A na rozdíl od pouhého laskání vašich chuťových pohárků potěší vaše oko i srdce. Ano, pohled na unikátní zahradní grily skutečně stojí za to, a není se co divit. On totiž takový kulatý gril z oceli, ve kterém si můžete rozdělat skutečný oheň s pořádnými poleny kvalitního dřeva a připravit si na horním roštu poctivý kus masa, nebo horní mřížku snadno sundat a vychutnávat si jen atmosféru rodinného táboráku, to je panečku stylová jízda pro každý letní večer. Stejně tak můžete nízké stylové topeniště na dřevěné uhlí ve tvaru částečně prohnutého obdélníku proměnit v originální gril, na kterém připravíte steak, stejně jako poctivé české špekáčky.

 

Dech beroucí styl okořeněný dokonalou přípravou

 

Jedinečnost v každém kousku grilovaných delikates zajistí i zajímavá kolekce designových plynových grilů a to ať už v cestovních a skladných variantách, či v stabilních a celoročně využitelných větších zahradních grilech, které také snadno převezete z místa na místo.

Na vaší zahradě se klidně můžete pyšnit vskutku originálními kousky. Nevěříte? A co kdyby vaše chuťové pohárky laskal gril s udírnou a zároveň také chladícím prostorem a to vše ve tvaru a podobě lokomotivy? Pokud milujete auta, pak gril jako dokonalá napodobenina motoru auta, navíc vyvedený v závodních barvách, to už jsou kousky hodné skutečných milovníků letního grilování, co říkáte?

Názory

Přidat názor