Blog bydlení

Dětský stan v interiéru - hra pro děti, klid pro rodiče

Každý rodič zná ten svízelný pocit. Čas od času jindy radostná a veselá dítka přepadne strašák jménem nuda a najednou nevíte, jak je zabavit. V čase plískanic či nemocí je to pak ještě mnohem horší a i když jste si už zahráli všechny známé hry a vyzkoušeli možné i nemožné, atmosféra doma houstne. Na scénu však přichází dětský stan na hraní.

 

Staňte se na chvíli dítětem

 

Milující rodič nemá problém přenést se na chvíli ve vzpomínkách do svého vlastního dětství. Také jste milovali kousek vlastního prostoru, který byl ostatním tajemně skryt a jen na vaší vůli bylo, zda jste do něj dospěláky pustili? Vzpomínáte, jak jste si dělali úkryty z dek přehozených přes stůl, stavěli důmyslné skrýše z polštářů, nebo si alespoň chvíli hráli pod peřinou? Každé dítě touží po špetce soukromí a i když má svůj vlastní pokojíček, dětský stan je přeci jen bonusem, oázou v něm. Dopřejte svému dítku netradiční hru i dobrodružství...

 

Dětský hrací stan oživí interiér i vaši zahradu

 

Výhodou dětského stanu je variabilita. Klidně jej v mžiku složíte a převezete spolu s dítkem k babičce na prázdniny, stejně jako s ním v létě zpříjemníte pobyt venku. Máte-li malý byt, snadno jej po každé hře uklidíte třeba do komory. Dětské stany se stanou skvělou designovou tečkou při zařizování dětského pokojíčku, ale dokonale zútulní a především uspořádají dětský koutek v obývacím pokoji a bezelstně přiznají, že ve vaší rodině jsou zkrátka děti na prvním místě. V obývacím pokoji či kuchyni tak dítko může být součástí světa dospělých, zároveň mít své soukromí a dopřát jej i rodičům. Dětský stan snadno a především rychle ukryje veškeré hračky či případný nepořádek a tak vaše domácnost plná dětí bude i přesto zářit dokonale uklizená.

 

Dětské stany – elegance s dětskou duší

 

Jsou originální, účelné a plné kreativity vybízející ke hře a nekonečným příběhům. Jejich výběr je široký a bohatý, vybere si tak každá holčička i chlapeček, ať je jejich oblíbenou dětskou postavičkou zrovna Krteček z našeho mládí či hrdina, který zrovna frčí. Tvary dětských domečků jsou od klasických áček přes indiánské teepee, skutečné princeznovské hrady, požární stanice i oblíbené a vděčné stany s tunelem. Vybírat můžete i z různých výšek – od batolat po puberťáky, dětský stan tak může dokonce růst spolu s vašimi dětmi ( i když potisk a hrdinové zřejmě za pár let neobstojí :)).

 

S dětským stanem je o celodenní zábavu postaráno. S jeho pomocí vás už nezaskočí nemoc, návštěva, vaše práce či migréna. Dětský stan vašim dětem otevře bránu do světa fantazie a nekonečné zábavy.

Názory

Přidat názor