Blog bydlení

Dopřejte si wellness pobyt přímo ve vlastní koupelně

Uspěchaná doba plná úkolů, stresů a povinností, pro které nemáme čas sami na sebe a díky kterým se náš volný čas scvrknul možná jen na oblíbený večerní seriál a v nejhorších případech jen na pár očistných minut o samotě v koupelně. Proč tedy nezvednout hozenou rukavici, a alespoň tento zmiňovaný koupelnový rituál nevyladit k maximální dokonalosti a komfortu, který vám vžene novou krev do žil.

 

Hýčkejte si tělo i smysly

 

Ideálním časem pro rozhodnutí pořídit si speciální sprchový box či vanu, je v čase rekonstrukce či výstavby koupelny. K tomuto bohulibému kroku se však můžete rozhodnout prakticky kdykoli. Pár dní bouchání a prášení za to rozhodně stojí. Hydromasážní sprchové boxy dokonale promasírují každičký váš sval, dopřejí i parní očistu jako v sauně a vylepšit si tento zážitek můžete i přidáním vonných olejíčků, které dokáží léčit bolavé tělo i duši. Pokud si však chcete dopřát relaxaci a uvolnění v poloze ležmo, přichází do hry přehlídka van, které vám dopřejí masážní koupel jedna báseň.

 

Perličková koupel polaská vaše tělo

 

A požitek z ní vám - ne náhodou - tak trochu připomene omamnou chuť šampaňského s jeho miliardou skotačivých bublinek. Přesně tak se totiž budete po koupeli cítit – veselí, příjemně unavení a tak nějak lehčí – na těle i v hlavě. O vaše nepříjemné  napětí, které vás svazovalo, se totiž bublinková koupel dokonale postará a vaše starosti dají vaší hlavě vale. 

 

Masážní vana si vás podmaní

 

Rázem zapomenete na všechny splíny i bolístky a aniž byste museli udělat krok ze dveří, můžete si dopřát skvostnou masáž unaveného těla jako od těch nejšikovnějších masérů. Masážní vany jsou vybaveny tryskami, které vám doslova dají pořádně do těla a osvobodí bolavé a ztuhlé svaly. Jejich intenzitu si můžete libovolně nastavit, stejně jako zcela vypnout a dopřát si jen masáž na konkrétní bolavé místo.  Podvodní masáž ve vaší vlastní vaně pomůže i při migrénách a dokonce zvyšuje i odolnost vašeho organizmu v době chřipek a nachlazení. A o tom, že vás také v zimních měsících dokonale prohřeje, nemůže být pochyb. Vybírat můžete masážní vany různých tvarů, velikostí, samozřejmě s různě bohatou výbavou, ale také luxusní kousky, které z vaší koupelny doslova vykouzlí ráj na zemi. Proč nemít třeba přední část vany průhlednou, co říkáte?

 

Od perličkové podložky po dokonalou vířivku

 

Začít svůj nový život v koupelně můžete i obyčejnou perličkovou podložkou. Je levná a dopřeje vám bublinkovou koupel i ve vaší stávající klasické vaně. Je tak dobrou alternativou do začátků, pro vyzkoušení tohoto nového požitku či do správného okamžiku, než našetříte peníze třeba na dokonalou vířivku. Ano, tu si můžete dopřát klidně i v panelákové koupelně. Vířivka totiž nemusí být nutně velkých rozměrů, na trhu narazíte i na dokonale vybavenou vířivku rozměrů klasické vany. Pro lepší požitek a třeba i romantiku ve dvou je pak samozřejmě výhodnější nějaký ten prostor navíc. Pokud tedy vaše koupelna prostorem doslova hýří, neváhejte zainvestovat do svého zdraví a pořiďte si vířivku rovnou pro vás i partnera. Minimálně děti se totiž budou chtít přidat zaručeně vždycky.

Názory

Přidat názor