Blog bydlení

Dopřejte svému bydlení chytrou barvu

Malování je strašákem tátů od rodin i maminek hospodyněk. I když je po úspěšném dokončení byt jako znovuzrozený a vaše klícka září novotou a novým elegantním kabátem, dopracovat se ke dni D je často běh na dlouhou trať. Díky chytrým barvám však tento den D můžete opravdu oddálit. Inovativní barvy totiž nejen váš byt prozáří nádhernými tóny, ale také ochrání vaše stěny před špínou, vlhkem i otěrem. Stačí si jen vybrat tu správnou...

 

Omyvatelná barva je úlevou pro každou domácnost

 

Pobíhají vám po bytě či domě zvířecí miláčci od psů po kočky? Máte plný byt malých děti s věčně upatlanýma ručkama či snad bydlíte v bytě skromných rozměrů? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je jako pro vás stvořená omyvatelná barva. Díky její aplikaci na vaše stěny vás už nerozhází kreativní výmalba pastelkami v dětském pokoji vašich ratolestí, ledově klidné vás nechá i ušmudlaná zeď u misek vašich chlupáčů, stejně jako plocha u dveří, které si tak rádi vaši čtyřnozí kamarádi otevírají sami čumáčkem. Omyvatelná barva je skvělá i do menších bytů či pokojů, kde, přeci jen, se každá špína, prach i nějaká ta nehoda na stěně projeví daleko dříve a to nevzhledně upatlanou zdí. Tuto barvu, jejíž báječnou předností je možnost jejího omytí bez následků v podobě šmouh, ve vaší výmalbě oceníte i v koupelně a kuchyni, kde i obyčejná voda dokáže nadělat nepříjemnou paseku.

 

Otěruvzdorná barva ochrání vaše oblečení

 

Jak už název napovídá, tato otěruvzdorná barva je odolná proti jakémukoli tulení a mazlení vašich rukávů či zad. Nejen, že vaše tmavé či dokonce černé oblečení po kontaktu s touto barvou zůstane bez nepříjemných bílý či jinak barevných skvrn, které musíte pracně čistit a „oprašovat“. Zároveň i samotná zeď bude stále vypadat jako právě vymalovaná. Otěruvzdorná barva se tak skvěle hodí na více exponovaná místa jako jsou předsíně, šatny, ale také chodby a zejména schodiště. Je však také dobrou volbou do dětského pokoje, jako ochrana zdi například u postele, kde skvěle zastoupí kapsáře či dnes už z módy vyšlé rákosové rohože.

 

Paropropustná barva opravdu dýchá

 

Stěny našich místností jsou opravdu namáhány a zatěžovány, i když to na první pohled nevypadá. Když se tedy postaráte o otěr a omyvatelnost, rozhodně v místnostech, kde je vyšší vlhkost a koncentrace par je důležité vyrazit do boje i proti případné plísni. Prodyšné barvy dokáží chytře vlhkost přijímat, ale především radostně odevzdat zpět do místnosti. Díky této úpravě tak v koupelně i kuchyni výrazně snižujete nejen riziko plísní, ale zlepšíte i celkové klima místnosti. A zdravěji žít, to je to, po čem touží každý z nás.

 

Velkou výhodou pestré nabídky na trhu je také možnost výběru barev, které tyto zmíněné přednosti v sobě různě kombinují a vaše stěny i váš komfort je tak opravdu v dobrých rukou.

 

Názory

Přidat názor