Blog bydlení

Háčky a věšáčky. Malé a nenápadné, přesto mají styl!

Toužíte dodat svému bydlení řád, zbavit se povalujících se drobností a dost možná poznat i tak trochu odlišný styl bydlení? Háčky a věšáčky znáte nejspíš z koupelny, kde si  na nich lebedí vaše ručníky a osušky a zcela jistě z předsíně, kam na ně s radostí odložíte kabát či kabelku. Ale rozhodně jejich umění můžete využít ještě efektivněji. 

 

Háčky a věšáčky vám rozšíří obzory

 

Háček či věšáček může viset sám, nebo v elegantním spojení se svými kamarády – počet a velikost případného skupenství háčků je jen na vás. Jejich funkčnost můžete využít v celém bytě – nápaditosti se meze nekladou. V dětském pokojíčku háčky určené k zavěšení přímo na dveře – bez vrtání či lepení – rázem pomohou s úklidem svršků vašim odrostlejším ratolestem. Stejně tak můžete tyto jednoduché háčky na dveře využít na hlavních dveřích. S lehkostí se postarají o vaše svršky, ale klidně i o vodítko pro psa či klíče od bytu či auta, v kuchyni pak zavěšené na dvířkách kuchyňské linky pomohou v sušení i uspořádání utěrek.  V úžas vás pak uvedou stylové háčky, které udrží v interiéru i vaše jízdní kolo a nebo s jejichž pomocí si můžete vykouzlit živou květinovou stěnu.

 

Design i materiál – nápad i umění

 

Háčky a věšáčky vás překvapí svým leckdy trefným designovým zpracováním z oblíbeného dřeva, ale také moderního MDF, stylového nerezu, plastu ale také elegantního kovu, včetně ručního kování a také elegantního skla. Věšáčky musí působit nejen esteticky čistě či zajímavě, musí být také odolné proti poškrábání a unést i nějaké to kilo navíc. Klasické tvary háčků často vystřídají tvary zvířat, vtipné psí zadečky s ocásky, ninja hvězdy či nože na první pohled zabodnuté ve zdi. Kutilové uvítají háčky ve tvaru štětců, milovníci aut ve tvaru řadící páky, dámy s praktickým miniaturním zrcátkem a romantické duše panoramata oblíbených velkoměst i decentní tvary větviček stromu. 

 

Dopřejte svému bydlení řád

 

Háčky a věšáky se stanou dokonalým místem i k zavěšení ramínka, na kterém váš oděv bude stále jako čerstvě vyžehlený a v ložnici i předsíni takto vyřešená stěna bude navíc lahodit oku a dokonce ještě ušetří místo. Na háčky můžete odkládat i své šperky, ale také potřeby pro vaše zvířecí mazlíčky a využít můžete i netradičně podsvícených věšáčků nejen k odložení drobností. Ty  navíc nemusíte na věšáček s miniaturním košíkem jen věšet, ale také prakticky své drobnosti odložit a snadno opět najít.

Názory

Přidat názor