Blog bydlení

Hydromasážní sprchový box si vás podmaní

Každodenní koupel je nejen estetickou nutností, ale čím dál více i příjemným začátkem či zakončením dne, který je díky očistné sprše příjemnější. Tělo i mysl se uvolní a je nám tak nějak lehčeji. Díky hydromasážnímu sprchovému boxu však můžete zažít ještě mnohem víc, a svému tělu dodat nejen novou energii, ale také příjemnou masáž a dokonce i posílit svou imunitu a zažehnat virózy i nachlazení.

 

Hydromasážní box rozhodně není obyčejnou sprchou

 

Pokud toužíte jen po obyčejné sprše, nebude tento zázračný sprchový box nic pro vás. ( Ale už po jedné koupeli byste mu stejně podlehli :)). Hledáte-li však úlevu pro svá bolavá záda a často přetažené svalstvo po náročné práci, rozhodně investujte do této geniální vychytávky, díky které se z vaší koupelny stane domácí wellness centrum. Stačí totiž pár minut příjemné relaxace, během které zvládnete i běžnou hygienu a budete se doslova cítit jako znovuzrození. Hydromasážní box je vybaven nejen pohodlným sedátkem, které ocení i dříve narození, ale především masážním panelem, který v sobě ukrývá několik typů masážních programů. Na své si tak přijde něžné stvoření toužící po něžných dotecích letního deštíku, ale i chlapáci, kteří si rádi dají pořádně do těla.

  

Hydromasážní sprchový box nahradí i saunu

 

Ano, opravdu nepřeháníme. Speciální druhy těchto boxů v sobě ukrývají doslova poklad v podobě parní lázně. Poskytnou vám tak klasickou páru jako v sauně. Výjimkou není ani takový luxus jako možnost přidat si do páry léčebný éterický olejíček, který vás ochrání před viry či uleví při rýmě a nachlazení. Stačí si vybrat správný typ a snadno zatočíte i s migrénou, stresem či oslabenou imunitou. Sprchový box totiž můžete vybírat i doplněný o solnou mlhu, která dokonale imituje podmínky solných jeskyní. Vaše problémy s pokožkou či astmatem tak zažijí léčebnou kůru přímo v klidu vašeho domova. A navíc, bez zbytečných výloh za cestování k moři či návštěv solné jeskyně. 

 

Hydromasážní sprchový box je nadčasový - vzhledem i svou výbavou

 

Sprchový box dokáže originálně vylepšit vzhled každé koupelny a jeho instalace není nikterak náročná. Pokud toužíte po luxusu, který dostojí svému jménu, pak neváhejte vybrat box vybavený nejen vestavěným rádiem, či náladovým osvětlením, ale klidně i USB připojením či telefonem. Váš pobyt v koupelně se tak asi protáhne, vaše tělo a mysl však bude v dokonalé kondici. Vaše koupelna pak získá solitér, který nezůstane nepovšimnutý a který vám budou návštěvy doslova závidět. Připravte si tak dostatečnou zásobu čistých ručníků, dost možná, že se nevyhnete neobvyklé žádosti o vyzkoušení vašeho koupelnového skvostu.

 

Názory

Přidat názor