Blog bydlení

I podlaha v koupelně může vypadat skvěle a příjemně hřát

V létě nám to ani nepřijde, sotva však začne opadávat listí ze stromů a ráno se nám už vůbec nechce vystrčit ani nos z vyhřáté postele, představa, že musíme do koupelny, je jako noční můra. Noční můra pro ty, kteří ještě neobjevili kouzelný svět teplé a vyhřáté podlahy v koupelně.

 

Předložky a koberečky budiž pochváleny

 

Jejich pravé poslání je splněno do puntíku a o vaše nohy je dokonale postaráno. Děti si klidně bez obav můžou čistit zuby v sedě a vůbec nemusí spěchat. Konec je také výmluvám, že jsou tak rychle hotové proto, že je jim v koupelně zima. Předložky zabrání také pádům a uklouznutí a díky pestré škále použitých materiálů, designového zpracování, barevnosti i tvarům, si svou koupelnu díky této drobnosti dokonale vyladíte. Kobereček se beze studu stane hlavní ozdobou, nebo nenápadně a nepozorován zahřeje vaše nohy. Díky kvalitním materiálům jej snadno vyperete i v pračce a pro zpestření koupelnové atmosféry si jich rázem můžete pořídit i několik druhů, které budete střídat dle vaší nálady. Vaše koupelna tak může být malým výletem kolem světa.

 

Přírodní materiály jsou v koupelně vítány

 

V koupelně je největším živlem voda a tak je vše, co je spjato s přírodou, v koupelně vítáno a to včetně podlahy. Pokud vám chlupaté, bavlněné či plastové koberečky nic moc neříkají, vaší srdcovou záležitostí bezesporu budou bambusové rohožky nebo stylové z exotického dřeva teaku či cedru. Tyto dřeviny dokonale odolávají vlhkosti, jsou tak do koupelny jako stvořené. Ráno vám dopřejí příjemnou masáž chodidel, zahřejí svou přirozenou energií vycházející ze samotné přírody, a po večerní sprše ochrání vaše tělo před uklouznutím.

 

Podlahové vytápění koupelně svědčí

 

A jejím návštěvníkům dvojnásob. Opravdu se ráno hned vstává lépe, když při čistění zubů nemusíte přešlapovat a litovat, že jste si neobuli papuče. A co teprve vaše děti, které už z principu nejsou zrovna ranní ptáčata, ještě po nich chcete nějakou tu ranní hygienu a navíc musí stát na studené dlažbě. Podlahové topení je ovšem jiná písnička. Věřte, že s ním si rádi v koupelně postojíte a rozhodně nebudete spěchat. Lépe vám budou schnout ručníky i případné prádlo a hlavně kdykoli během dne bude vaše koupelna připravená na vaši spršku či koupel a vy se nebudete muset choulit do ručníku a bát se nastydnutí. Díky podlahovému topení se zlepší i klima v koupelně, která díky vysoké vlhkosti často trpí na nepříjemné zatuchlé vůně a hlavně plísně.

Názory

Přidat názor