Blog bydlení

Kouzlo jedinečnosti má jméno SOLITÉR

Většina z nás touží po tom, cítit se doma příjemně a útulně a skutečně jako DOMA. Stále se snažíme naše klícky šperkovat, zkrášlovat a vylepšovat a mnohdy stačí tak málo. Jeden kousek nábytku či dekorace, na kterou se upne veškerá pozornost a která bydlení vylepší k dokonalosti. Solitér se tohoto úkolu zhostí s lehkostí a rozhodně po svém.

 

Kousek nábytku, který stojí víc než za jeden pohled

 

Ano, nábytek je součástí našich domovů – ať už ryze z praktického, účelného či komfortního pohledu. Pokud se má solitérem stát netradiční konferenční stůl, prostorná a k pohodlí zvoucí pohovka či rovnou elegantní a klidně i lehce extravagantní knihovna, dopřejte ji možnost vyniknout. V místnosti, která bude zahlcena nábytkem, doplňky či snad nepořádkem, nemůže vyniknout žádný solitér. Dopřejte mu tedy nejen dostatek prostoru, ale také vzdušnost a lehkost celé místnosti, která jeho poslání dokáže dokonale podpořit.

 

I drobnosti umí upoutat

 

Jak už jsme psali výše, solitérem nemusí být zdaleka jen a pouze nábytek. Solitérem se často právem nazývají i bytové doplňky či dekorace, které to s kouzlem našeho bydlení také skvěle umí. Důkazem toho jsou elegantní a neobvyklé lustry, svítidla i lampy, které své kouzlo umí dokonale prodat ve dne, stejně jako v noci. Díky nejrůznějším tvarům, materiálům i barevné odvážnosti to svítidla umí u nás doma pořádně rozsvítit, ale také rozproudit. Stejně tak jako neobvyklý obraz, stylová váza, soška či keramika.

 

Solitér, který nejen sluší

 

Kdo z nás by netoužil po kousku, který by byl nepřehlédnutelný, zároveň však dokázal nejen slušet, ale také poskytnou příjemné teplo. Tímto solitérem dokáží být bezesporu krbová kamna či krb. Investice do příjemného tepla se vždycky vyplatí, o to víc, že se krbová kamna právem dají nazvat solitérem, který domovu rozhodně sluší. Dokonale je také můžete sladit s interiérem – ať už je v duchu venkovském, provensálském, minimalistickém či super moderním. Krbová kamna si můžete vybírat v různém barevném provedení, z různých materiálů i v rozmanitém designu – svou roli estetickou i hřejivou však splní vždy na jedničku.

Názory

Přidat názor