Blog bydlení

Krbové doplňky pro vás i ohnivou televizi

Ano, nejsou to žádná přehnaná slova. Ten, kdo si do domácnosti pořídí otevřený krb, krbová kamna či krbovou vložku rázem zjistí, že televize není jediná, která vás připoutá do křesla a dopřeje vám odpočinek. Neuvěřitelné pokoukáníčko a hlavně relaxaci s pořádnou dávky romantiky, zažijete právě díky živému ohni přímo ve vašem obývacím pokoji. A navíc vás ještě příjemně zahřeje a vyladí interiér. A my víme o pár kouscích, díky kterým bude soužití s krbem ještě mnohem elegantnější a pohodlnější.

 

Teplo pod kontrolou

 

O bezpečí vašeho krbu se samozřejmě stará bezchybné zapojení a technologicky správně vyrobený a také instalovaný krb, kamna či krbová vložka, samozřejmě i v návaznosti na komín. Pro každodenní přikládání a péči o ohniště i vynášení popela budete potřebovat mít někde při ruce praktické krbové nářadí, které umí pomoci, ale také výborně slušet. Výhodné je koupit celé sety krbového nářadí, které obsahují vše potřebné – pohrabáč, smetáčku i lopatku a to vše v praktickém a elegantním stojanu. Přikládání vám pak usnadní i zpříjemní speciální rukavice určené k ochraně před popálením.

 

Podpořte sílu ohně hřejivými doplňky

 

Ohnivá podívaná vás přímo láká příjemně se uvelebit – nejlépe ve dvou – a jen tak relaxovat, povídat a odpočívat. Před krb jsou tak jako stvořené příjemné přírodní kožešiny či dokonalé kusové koberce a krbové předložky. Radost i jemnost vám přinesou nejrůznější kvalitní plédy a přikrývky a rozhodně nezapomeňte také na stylové polštáře nejlépe s pleteným potahem. Designovým i pohodlným doplňkem se může stát i komfortní lenoška, houpací křeslo či ušák jako z pohádky. Atmosféru pak můžete podtrhnout a dokreslit vhodně zvolenou lampou, stylovou lucerničkou či romantickými svíčkami.

 

Otop vždy při ruce - stylově

 

Přikládání je povinnost, ale také zábava. Když si vyberete efektivní krbová kamna, přikládat nebudete muset příliš často, ovšem ani tak se bez otopu v místnosti neobejdete. Jistě, můžete pro něj chodit třeba do technické místnosti, ale ruku na srdce – bude se vám chtít? Přitom nejrůznější velice elegantní vaky či stojany na dřevo nejen polínka nádherně uskladní, ale především podtrhnou kouzlo topení dřevem a atmosféru, které je jedinečná. Stojany na dřevo najdete v pestré nabídce čítající nejrůznější tvary a také materiály a i přenosné vaky či koše na dřevo nejsou k zahození.

Názory

Přidat názor