Blog bydlení

LED osvětlení a vánoční atmosféra je tu!

Malé, zářivé, blikotavé a tak romantické a leckdy i náramně uklidňující – to jsou LED světýlka, se kterými se váš domov rozzáří nádhernou atmosférou a teplem domova. Jejich velkou předností je nejen estetická stránka, velká nabídka barevných variací, ale také nízká pořizovací cena i všestranné využití nejen o vánočních svátcích.

 

Jednoduchost na dosah

 

Přitom však krása, která se neokouká. Pokud si přejete ozvláštnit své bydlení jednoduše a přitom více než efektně, pak vsaďte na jednoduchý trik. Stačit vám k tomu bude LED řetěz a skleněná láhev – kterou vám navíc dovolíme před samotným aranžováním i vypít. LED řetěz poté nasoukejte dovnitř lahve a dle libosti rozvrstvěte tak, jak vám bude příjemné na pohled. Poté stačí zapínání řetězu zamaskovat za láhev a zapnout. Účelná a přitom jednoduchá dekorace je na světě! A zpříjemní vám nejen vánoční čas, ale i romantické večery ve vaší ložnici.

 

LED světýlka si s větvičkami rozumí

 

Ozdobit s nimi stromeček – to není nic nového. Ovšem, nejen na stromečku se světelný LED řetěz umí fantasticky rozzářit. Co byste řekli nápadu, zakomponovat světýlka do vánočního věnce na dveře, nebo jen do větvičkového aranžmá ve váze? Zcela famózně vypadají větvičky jehličnatých, ale i listnatých stromů ozdobené LED světýlky, které můžete doplnit o šišky a rázem máte jedinečnou dekoraci, která po setmění rozzáří vaši domácnost i tvář. Neokoukaně zapůsobí i větvičky naaranžované do tvaru vánočního stromku, připevněné na zdi a ozdobené LED světýlky. Díky této vychytávce tak rázem můžete získat i vánoční stromek vysoký až do stropu, i když bydlíte v malém bytě, kde by se ten klasický jen stěží vešel.

 

LED osvětlení sluší i nábytku

 

Nemusíte si hrát na žádné velké umělce, přesto si své bydlení můžete stylově vylepšit a to naprosto jednoduše, přesto nepřehlédnutelně. Stačí nakoupit LED osvětlení potřebné délky a oblíbené barvy a ozdobit s ním kousky nábytku. Jen si představte, jakého kouzelného efektu získáte jejich připevněním za nábytkovou stěnu, pod spodní část poličky, ale klidně i kolem konferenčního stolku. I pouhé zavěšení nad garnýž či kolem lůžka nebo do spodní části sedací soupravy vykouzlí rafinovaný a esteticky velice příjemný zážitek, který se jen tak neokouká.

Názory

Přidat názor