Blog bydlení

Lehkost, vzdušnost, čistota – to jsou skleněné police v interiéru

Patříte mezi milovníky čistých linií, svěžího stylu v interiéru a lehkost, s jakou lze bydlení zařídit, vás vždycky nadchne? Nechte se unést na vlně této myšlenky a vyměňte své lehce nudné a těžkopádné tradiční poličky za ty nadčasové a moderní poličky ze skla.

 

Sklo v interiéru nikdy nezklame

 

Ze skla už dávno nejsou jen výplně dveří, okna, sklenice či dvířka vitrínek. Sklo se do našich domovů noblesně vneslo také v podobě konferenčních, ale také jídelních stolů - a není se co divit. Výrobky ze skla jsou nejen účelné, ale platí i za skvostné bytové dekorace a oblíbené bytové doplňky. I když je sklo všeobecně považováno za křehký prvek, díky modernímu zpracování je sklo dnešních dní nejen vysoce kvalitní, ale také lépe zvládá běžné opotřebení, poškození či dokonce zničení. Pocit něžné až nenápadné elegance, spolu s průzračnou čistotou, jsou tak přednosti, kterými se sklo právem pyšní.

 

Skleněné police mají šmrnc!

 

Jen si to představte – vzdušný a odlehčený šmrnc vašeho bydlení, díky skleněným poličkám či klidně i celým policovým dílům – to již není pouhý sen, ale příjemná realita. Nemusíte se totiž spokojit jen s obyčejnou poličkou, ale podlehnout můžete i svodům obývací stěny složené především ze skleněných poliček – v uzavřené či otevřené variantě - dle vašeho vkusu. Skleněné poličky také sluší vaší šatně, ale dokonce i ložnici a rozhodně neméně zajímavě zapůsobí na příchozí návštěvy ve vaší předsíni či hale. A nesmíme zapomenout ani na pohodovou údržbu. Stačí vlhký hadřík, případně obyčejný saponát a pouhým setřením, případně dosušením, máte dokonale uklizeno.

 

Od koupelen po obývací pokoj

 

Ano, cestičku oblíbenosti a spokojenosti si skleněné poličky začaly dláždit v našich koupelnách. Jejich lehkost přidá na pocitu prostoru, aniž by našim typickým koupelnám ještě přidaly na stísněnosti. Ba naopak – vzdušná skleněná police je do tmavých, ponurých a stísněných místností přímo ideálním řešením. Od koupelen však poličky ze skla nenápadně a pozvolna přechází také do obývacích pokojů, ložnicí a dokonce i kuchyní. Díky mistrné práci designérů se totiž nejedná jen o „obyčejné“ rovné police, ale skvosty, které zajímavě a jedinečně nejen ukryjí vše od knih až po suvenýry, ale také elegantně ozdobí stěny i celou místnost.

 

Názory

Přidat názor