Blog bydlení

Ložnice v pánském stylu

Jste právě jedním z mnoha - dobrovolných či nedobrovolných důvodů - singl mužů v nejlepších letech? I vy máte nárok na útulnou ložnici v mužném stylu, která podtrhne vaše já a zároveň vám dopřeje pořádný odpočinek i špetku osobitosti?

 

Sexy, romantická i provokativně mužná

 

Ať už svou ložnici obýváte sám nebo ji sdílíte čas od času i s křehkým protějškem, připravena by měla být na relaxaci, kvalitní spánek i něco víc. Pravidlem číslo jedna je tedy výběr kvalitních materiálů – ať už se týká matrace, postele, lůžkovin, ale i nábytku a celkového barevného sladění. Ložnice je totiž často i pracovnou pána tvorstva a nezřídka kdy i místem lenošení – a to má každý muž rád v pořádné míře. Nešetřete tedy na kvalitě, zpracovaní, a už vůbec ne na velikosti lůžka. Dopřejte si prostornou postel s pohodlnou matrací, roštem i povlečením. Postel je v ložnici logicky dominantním prvkem a měla by tedy zaujmout na první pohled i poležení.

 

Mužná atmosféra, která uklidní i rozproudí krev

 

Zatímco ryze ženskou ložnici nejspíše ozdobí spousta doplňků, detailů a sladkých barev, pánská ložnice je často nabitá smyslnou energií i bez kudrlinek a příkras. I když v ní často najdete spíše tmavé a temné barvy a zemitější tóny, nuda či chlad rozhodně nehrozí. Osobitost a smyslnost jsou příznačnější označení, které z pánské ložnice často vykouzlí i místo, které působí více než sofistikovaně. V pánské ložnici tak často nechybí i zajímavé kousky umění, tlumené osvětlení a světe div se i knihovna a spousta polštářků. Ano, i muži mají rádi pohodlí.

 

Pánská ložnice hostí i elektroniku

 

Ano, je to tak. V ryze pánské ložnici se muži nemusí ptát svých drahých poloviček, zda jim dovolí televizi, počítač, laptop či herní konzoli. I tyto výdobytky doby jsou tak v pánské ložnici vítanými hosty. A pánové je umí do své ložnice včlenit nenásilně, zajímavě, plnohodnotně a rozhodně prakticky. Vsadit můžete na rafinované úložné prostory, které vám v ložnici dovolí mít své oblíbené „hračky“ po ruce, přesto ukryté před nezvanými zraky návštěvy.

Názory

Přidat názor