Blog bydlení

Mobilní dům – ideální zázemí pro rekreaci i trvalé bydlení

Mít své zázemí je snem každého člověka. Někdo staví rodinný domek, druhý honosnou vilu, další chalupu a čtvrtý si vystačí s garsonkou v paneláku. A vy? Vy možná díky dnešnímu článku objevíte svůdné kouzlo bydlení či rekreace v domečku na kolečkách....

 

Levné bydlení i rekreace ve vlastním

 

Mít kde bydlet je jednou z nejzákladnějších lidských potřeb a pokud vám je váš byt malý, ale vaše finanční možnosti bohužel také, je nejvyšší čas začít přemýšlet nad pořízením mobilního domku. Díky němu získáte bydlení ve vlastním, soukromí i souznění s přírodou na dosah ruky. A to bez jakýchkoli kompromisů – moderní mobilní domky jsou totiž svými rozměry a výbavou velice luxusní a o podřadném či nedůstojném bydlení nemůže být ani řeč. Máte-li navíc vlastní pozemek, pořízení mobilního domku vás může vyjít levněji než pořízení bytu, a i se zakoupením pozemku jste stále v příjemných číslech. Stejné je to pak s rekreací. Vlastníte-li kousek zeleného štěstí v podobě zahrady, stačí si na ni pořídit dokonalé zázemí v podobě mobilního domku a rázem máte o letní dovolenou a klidně i silvestrovskou oslavu postaráno.

 

Mobilní dům dokáže nahradit chatu, ale i byt a dokonce i dům

 

Samozřejmě, že záleží na vaší osobní potřebě prostoru, patříte-li však mezi ty, kteří si vysnili roztomile malý domek, který vám bohatě ke šťastnému životu postačí, pak je mobilní dům vaší výhrou. Co se týče chaty či bytu, tedy jejich výměry, pak mobilní domky směle nahradí byt o velikosti až 80 metrů čtverečních, což často nedosahují ani naše panelákové třípokojové byty. Samozřejmostí je tak nejen dostatečný rozměr, ale také kompletní a především kvalitní výbava. Mobilní domky jsou již často v základní ceně vybaveny, což je další finanční plus pro vás. V obývacím pokoji se tak pyšní sedací souprava, nábytková stěna, jídelní kout a dokonce i plynový krb. Kuchyň si už hospodyňka může převzít s kuchyňskou linkou plně vybavenou nejen sporákem, ale také lednicí. V ložnici si hned můžete schrupnout v prostorném lůžku a ráno si dopřát sprchu ve vaší nové koupelně, v luxusnějších kouscích si můžete napustit i vanu. Ani o WC se nemusíte bát, skutečně je součástí každého – i toho nejlevnějšího – mobilního domku.

 

Levné pořízení, nízké provozní náklady a celoroční komfort

 

Cena jako z pohádky a za ni komfortní bydlení ve vlastním, na které si nemusíte brát ani riskantní hypotéku a k tomu ještě úsporný provoz – to není sen, to je realita! Pokud budete vlastnit mobilní dům, čeká vás minimální údržba, levnější ohřev vody i samotné topení a vytápění a také překvapivě výrazně levnější pojištění než u klasické stavby. Váš dům vám vybraná firma předá k okamžitému bydlení, se všemi rozvody i základní výbavou a dle přání i kompletním a kvalitním zateplením, které vám umožní obývat váš mobilní dům plnohodnotně po celý rok.

Názory

Přidat názor