Blog bydlení

Nafukovací postel pro hosty, na dovolenou i k lenošení

Nezabere téměř žádné místo, snadno ji připravíte do akce a stejně rychle také nepozorovaně uklidíte. Nafukovací postel – skvělé řešení kam uložit návštěvu, když nemáte dost místa či rovnou pokoj pro hosty. Její pohostinnost však můžete využívat i vy sami...

 

Kvalitní spánek jako na obláčku

 

Jestliže jste si dosud mysleli, že dnešní spánek na nafukovací matraci připomíná táborové přespávání z hlubokých dob komunismu, pak vás právě přesvědčíme o opaku. Moderní nafukovací postele splňují nejpřísnější měřítka pohodlného a komfortního spánku a rozhodně nejsou vhodná pouze pro zpříjemnění spánku ve stanu. Nafukovací postel dostojí svému názvu a zastoupí plnohodnotně klasickou postel a vašim hostům, ale klidně i vám, dopřeje kvalitní spánek. Nafukovací postel má propracovaný systém samostatných komor, díky nim je tak plocha lůžka rovnoměrně připravena k zatížení a efektivně využita po celé ploše, která je navíc velice příjemná na dotek.

 

Přednosti, které se vám budou líbit

 

Variabilita a multifunkčnost, to jsou klady, které u nafukovací matraci jistě oceníte. Její pohostinnost oceníte na dovolené, při campingu i cyklistice – zkrátka všude si můžete vzít svou vlastní, pohodlnou a hygienickou postel sebou. Nízká váha a skladnost umožňuje snadné přenášení, ale také snadnou údržbu. Povrch nafukovací postele je voděodolný, což výrazně prodlužuje samotnou životnost postele.

Nafukovací postel je vybavena ventilem, na který můžete použít většinu různých druhů pump, ať už ručních, nožních, ale samozřejmě také nafukovacích kompresorů, které šetří čas i vaši energii.

 

Nafukovací postel pro každého

 

A dokonce i pro trvalé spaní – ano skutečně. Luxusní nafukovací postel je vybavena paměťovou nafukovací matrací a díky vestavěné elektrické pumpě ji nafouknete dálkovým ovládačem v závislosti na počtu spících osob. Moderní nafukovací matrace si můžete vybrat v různých velikostech, s členěním, v rozličném tvaru, pro různý počet osob i v pestrém barevném provedení a dokonce také vybavené funkcí polohování. Výjimkou samozřejmě nejsou ani nafukovací matrace pro děti, ale také nafukovací příbuzní postele v podobě křesel či pohovky.

 

Názory

Přidat názor