Blog bydlení

Nápady, jak originálně ukládat boty

Bot není nikdy dost, a tak ať už máte jen pár párů obuvi nebo pořádný zástup naleštěných střevíčků či mokasín, máme pro vás pár tipů, jak své boty vtipně a úhledně uložit.

 

Každá bota na své místo!

 

No řekněte, kdo by chtěl zakopávat o hromadu bot rozházených po předsíni a nebo zoufale hledat jednu botu do páru ve skříni plné obuvi pro početnou rodinu. Vyřešit rafinovaně, prakticky a pohodlně na první pohled obyčejné ukládání obuvi může být pořádný oříšek i umění. Nedostatek prostoru se však dá vyřešit i s grácií, elegancí i komfortem, který přivítá celá rodina. Oblíbeným řešením jsou rozhodně nejrůznější botníky, policové regálky i speciální komody. Chcete-li však jít proti proudu a toužíte být originální, stačí se porozhlédnout po jedinečných držácích, které dokáží pojmout i několik párů bot. Od střevíčků po gumáky.

 

Začněte v předsíni

 

Vstupní hala či chodba je ideálním i logickým místem pro odkládání obuvi. Nezahlcujte však tyto prostory celoroční obuví. Do předsíně patří je páry bot, které právě nosíte, tedy ty, které odpovídají ročnímu období i počasí. Z praktických i prostorových důvodů je pak ideální ostatní sezónní obuv ukládat krapet rafinovaně. Máte-li dostatečně velkou předsíň či chodbu, tento praktický botník můžete umístit i zde. Zvolíte-li designové řešení, získáte tak nejen prosté místo pro vaši obuv, ale také velmi elegantní a designový prvek interiéru.

 

Vsaďte na rafinované řešení

 

Nudí vás klasický botník? Toužíte po jedinečném ukládání obuvi a prostoru, který nebude jen obyčejným odkladištěm bot? Pak vás jistě nadchne třeba prostorná šatna s odděleným a speciálně upraveným prostorem pro boty. Tušíme, že nejste zrovna typ ukládat boty ve sklepě, na půdě nebo pod postelí a tak vám poradíme, že si můžete k ukládání bot vybrat speciální věšáky, botníkové pořadače či policové díly, které vypadají spíše jako umělecké dílo než obyčejný botník.

Názory

Přidat názor