Blog bydlení

Nenechte se zaskočit zimou - pořiďte si krbová kamna!

Zima má bezesporu své krásné kouzlo a k našim životům patří stejně jako ostatní roční období, ovšem, když se začne vkrádat do našeho obydlí, naše radost nad poletujícími sněhovými vločkami je ta tam. Připravte se tedy na vládu paní Zimy a na nevlídná chladná rána chytře a stylově!

 

Výhody krbových kamen vás příjemně překvapí

 

Kdo by nechtěl po návratu domů z pochůzek či zaměstnání vstoupit do příjemně temperovaného interiéru a tuto radost zažít i ráno po probuzení. Díky krbových kamnům získáte luxus příjemného tepla s bonusem romantiky, nevšednosti a dokonalé výhřevnosti. Ten, kdo topí dřevem je spokojený nejen na těle, ale také na duši – každá buňka vašeho těla je dokonale hýčkaná, o interiéru a finanční úspoře ani nemluvě. Krbová kamna se ochotně stanou solitérem, ze kterého nespustíte oči, stejně jako zvládnou dokonale splynout se zařízením vašeho obydlí. S krbovými kamny také získáte dokonalé teplo k vyhřátí klidně celého domu a to vše s výraznou finanční úsporou, oproti ostatním způsobům vytápění.

 

Litinová, plechová nebo kachlová?

 

Krbová kamna jsou skutečně originál každým coulem. Na výběr máte takové množství modelů, tvarů, barev i velikostí, že není vůbec žádný problém skvěle je začlenit do interiéru zařízeném v jakémkoli stylu, barvě či duchu. Plechová krbová kamna se dokáží velice rychle zahřát a jsou tak vhodným doplňkem i právoplatným zdrojem tepla nejen na chatu či chalupu, ale díky svému preciznímu a citlivému designu parťákem i do rodinného domku. Litinová krbová kamna také vynikají vlastností rychlého nahřátí, navíc však umí díky schopnosti akumulace vydávat teplo i dlouho po vyhasnutí ohně. Jsou také vysoce odolná a jejich životnost vás rozhodně potěší. Kachlová krbová kamna jsou tradicí, která však umí jít s dobou. Kachlová kamna dokáží skvěle akumulovat teplo a svým jedinečným vzhledem dokáží povznést atmosféru vaší domácnosti k naprosté dokonalosti. Barevné a především umělecké ztvárnění pak nabízí nespočet typů a druhů kamen, ze kterých si zaručeně vybere každý.

 

S výměníkem nebo bez?

 

Krbová kamna jsou skvělým společníkem, který vám dokáže dokonale vyhřát místnost, ve které je ustavíte. Pokud však toužíte dopřávat si luxus příjemného tepla i v dalších místnostech, i pro vás máme skvělé řešení. Krbová kamna s teplovzdušným výměníkem dokáží díky důmyslným rozvodům poslat ohřátý vzduch i do dalších – nejlépe přilehlých místností. Toužíte-li zahřát se pomocí krbových kamen v každém koutě vašeho domu, ať je jakkoli rozlehlý, pak vsaďte na krbová kamna s teplovodním výměníkem, díky kterému získáte nejen možnost napojení kamen na podlahové vytápění či klasický otopný systém, ale také ohřev teplé vody pro mytí i koupání.

Názory

Přidat názor