Blog bydlení

Objevte kouzlo sklopné postele

Možná právě řešíte problém s malým prostorem vašeho bytu, a nevíte si rady, jak do něj vměstnat vše potřebné pro svou rodinu. Aby byl život příjemný, spoustu věcí můžeme ošidit a oželet, co však nutně ke své pohodě potřebujeme, je kvalitní spánek. Určitě souhlasíte, že se i ve vašem seznamu důležitých věcí objeví v TOP desítce. Jak tedy vyřešit pohodlné, poctivé a plnohodnotné spaní, i když nemáte dostatek místa? Řešením je sklopná postel!

 

Sklopná postel – pohodlí bez kompromisů

 

Možná máte se sklopnou postelí spjatu nejednu vtipnou filmovou scénu, kdy chudák nocležník byl nemilosrdně uzavřen postelí - bez svého souhlasu - v její útroby. Vy se ale vůbec nemusíte bát. U sklopné postele dnešních moderních konstrukcí nic takového nehrozí. Její používání je bezpečné a zároveň její životnost vysoká, i když budete postel používat třeba třikrát denně. Sklopná postel potěší především vaše záda i psychiku – ráno se totiž díky ní budete probouzet plni nových sil pro nový den. Konec spaní na rozkládací pohovce, ke sklopné posteli si totiž vyberete kvalitní rošty i matrace a zjistíte tak, že sklopná postel je postelí se vším všudy, i když nestojí stále všemi čtyřmi pevně na zemi. A ani manipulace s postelí se bát nemusíte, zvládne ji křehká žena i větší dítě. Výběr je opravdu pestrý, dle počtu nocležníků, od různých délek i šířek i systémů vyklápění. Velkou výhodou sklopné postele je také možnost nechat si sklopnou postel vyrobit na míru u mistra truhláře.

 

Sklopná postel sluší garsonce i prostornému bytu

 

A dokonce i dětskému pokoji. Sklopnou postel můžete instalovat i do kuchyně a chytře tak vyřešit své soukromí v malém bytě. Velká výhoda sklopných postelí je právě neskutečná úspora místa bez ústupků v kvalitě vašeho spánku. Je tedy ideální do malých bytů či garsonek. Přes den máte spoustu prostoru pro sebe i své přátele, večer se váš pokoj promění v plnohodnotnou ložnici. Co víc si přát. Sklopná postel je také řešením pro rodiny s dětmi žijící v malých bytech. Rodiče často ustoupí a dětem přenechají svou ložnici a mačkají se na rozkládací pohovce v obýváku. Díky sklopné posteli se tak všichni vyspí pohodlně a ráno budou zářit energií.

 

 

Rychle ustláno, ještě rychleji odestláno

 

Kromě toho, že sklopná postel šetří tolik potřebné místo, ukrývá v sobě i spoustu dalších vymožeností. Jednou z nich je také fakt, že nepotřebujete žádný úložný prostor pro lůžkoviny. Jednoduše ustelete postel, polštář i deku, a dokonce i pyžamo s noční košilkou jednoduše necháte na matraci a díky speciálním popruhům připevníte k posteli. Postel s lůžkovinami jednoduše zvednete nahoru a máte ustláno zcela bez námahy. Žádná nečekaná návštěva vás tak už nikdy nepřepadne nepřipravené – ustelete zkrátka v mžiku. Pokud se už nemůžete dočkat ulehnout k zaslouženému odpočinku, stačí postel jednoduše sklopit dolů, odepnout popruhy a nejen lenošení je rázem jen vaše a jen na vás.

 

A o tom, jaké druhy sklopných postelí jsou nejoblíbenější zase v příštím článku. 

Názory

Přidat názor