Blog bydlení

Odvážná interiérová dekorace? Rozhodně tabulová barva!

Přemýšlíte co pozměnit či vyladit ve vašem bydlení? Zkusili jste už nejrůznější barevnou malbu zdí, máte novou obývací stěnu i pohodlnou pohovku, zrekonstruovanou koupelnu i kuchyň, ale pořád vám něco ke spokojenosti schází? Máme pro vás jeden tip, nad kterým nezapláče ani váš napjatý rodinný rozpočet.

 

Tabulová barva je právem hitem

 

Působí nenápadně, přesto elegantně a je připravena jen tak čistě zářit, nebo poskytnou vám i vaší rodině prostor k sebevyjádření i práci. Díky speciálnímu nátěru, kterým bezesporu tabulová barva je, získáte plochu, na kterou můžete bez obav psát – snadno ji totiž opět omyjete. Samotná tabulová barva může mít různou barvu, což ještě zvyšuje její atraktivitu a psát můžete jak křídou, tak speciálním fixem. A pokud navíc zvolíte magnetickou variantu, vaše domácnost se díky této chytré barvě sama přibližuje tomuto názvu.

 

Kreativitě se meze nekladou

 

Tabulová barva je rozhodně IN a vaše bydlení s ní rozhodně prokoukne. Rázem dáte svým dětem kreativní prostor k tomu, vyřádit se zcela „legálně“ a s poctivou malířskou vášní, přímo na vašich stěnách třeba v obývacím pokoji, i když nám asi dáte za pravdu, že dětský pokojíček je pro tuto činnost mnohem vhodnější. Prostor pro sebevyjádření však tabulová barva neposkytuje jen a pouze dětem, ale také dospělým. No jen si to představte. V obývacím pokoji, chodbě či ložnici vám rázem vznikne místo na zdi, kde si budete moci dozdobit svůj interiér přesně dle aktuálního nápadu či nálady.

 

Nebojte se popustit uzdu své fantazii

 

Nikde není napsáno, že tabulovou barvu musíte nutně použít jenom na stěny. Jen si představte, jak budou vaše děti šťastné, když jim touto kreativní barvou natřete nejen stůl v dětském pokojíčku, ale klidně i konferenční stolek v obýváku. Tabulovou barvu si oblíbily i hospodyňky ve svém výsostném království – v kuchyni. Aplikovat ji můžete nejen na zmiňovanou zeď, ale také přímo na kuchyňská dvířka a nikdy už tak nezapomenete na to, co jste chtěly koupit, udělat či zařídit. A rozhodně sluší i vašim hlavním dveřím – na jejich vnitřní straně si tak můžete psát romantické vzkazy i úkoly.

Názory

Přidat názor