Blog bydlení

Přehozy jsou praktické a rozhodně IN

Když se řekne přehoz, možná si představíte těžkou a objemnou látku, která nevypadá zrovna podle nejnovějších trendů. Jenže přehozy jdou stále s dobou a zrovna právě teď zažívají své znovuzrození. Hospodyňky znovu objevují jejich praktické kouzlo, pánové jejich všestranné využití a všichni dohromady jejich jedinečný vzhled.

 

Dokonalý přehoz je nenápadný i dráždivě provokativní

 

A záleží jen na vás, o které variantě sníte. Pokud vybíráte přehoz z ryze praktických pohnutek, pak jistě nechcete, aby se stal první věcí, kterou si každý hned všimne. A rozhodně není žádný problém takový přehoz najít a koupit. Jestliže však toužíte obyčejný přehoz povýšit do role provokativního solitéru, který zaujme, ale neurazí, výběr je stejně bohatý a pestrý. Navíc vždy naleznete dokonale ladící přehoz ať už svůj byt máte zařízen v retro stylu, strohém urbanistickém, či rozverně hravém jen dle svých vlastních představ. Vždy vyberete bez potíží dokonale slušivý i reprezentativní přehoz s nádechem luxusu i studu. Volba je jen na vás...

 

Přehoz najde uplatnění nejen v ložnici

 

A rozhodně nemusí být jen a pouze přehozem. Jeho prvotním posláním je bezpochyby ochránit ložní prádlo od prachu či případné špíny, ale může se stát také doplňkovou přikrývkou v opravdu mrazivých nocích, stejně jako dekou při sledování televize. V ložnici plní roli ochránce lůžkovin, ale také estetickou funkci – díky němu bude vždy dokonale ustláno. Přehoz oceníte když nemáte klasický peřináč či rádi necháváte rozestláno. Přehoz pak ukryje vaše peřiny, zároveň je ale ochrání a zůstanou déle voňavé a bez nepříjemného prachu. Ještě důležitější funkci pak přehoz zastává v dětském pokoji, kde si děti rády hrají a hopsají právě na posteli, do které pak večer navoněné a vymydlené uléhají. Přehoz tak zajistí dokonalou čistotu a zvládne i dětský pokojíček prozářit dětskými motivy. No a obývací pokoj? Vaše pohovka jistě ocení, když její potah tak trochu ušetříte od každodenní námahy, co říkáte. Prodloužíte si tak životnost sedačky, ochráníte ji před špínou, upatlanýma ručkama i před chlupatými mazlíčky. Přehoz snadno vyperete a můžete si díky němu navodit dokonalou atmosféru vánoc či díky jedinému kousku látky neskutečně proměnit celou atmosféru pokoje.

 

Přehoz je v multifunkčním pokoji slušivou nutností

 

Přehoz je dokonalým společníkem garsoniér a jednopokojových bytů či pokojů, které plní více funkcí najednou. Díky přehozu získáte stylový doplněk, díky kterému rázem proměníte barevnost pokoje a rozhodně zvládne udávat i celkový styl místnosti. V pokoji kde spíte i bdíte tak dokonale ochráníte posezení i spánkovou část, aniž byste museli složitě natahovat nejrůznější potahy, či řešit otázku, kam ukrýt lůžkoviny. Navíc jako bonus přehoz malý prostor opticky odlehčí – sladí jednoduše a elegantně vše co pod sebou ukryje a celkový dojem místnosti tak bude vzdušnější a úhlednější.

Názory

Přidat názor