Blog bydlení

Připravte svou ložnici na svátek zamilovaných

Svatý Valentýn je v našich končinách svátkem, který se teprve zabydluje, své příznivce si však našel nejen mezi mladými, ale napříč generacemi. Ten, kdo zkrátka miluje a za své city se nestydí, rád uvítá příležitost, oslavit svou a lásku a štěstí v jakýkoli den. A tak v dnešním článku přinášíme inspiraci, jak si romanticky a něžně vyzdobit ložnici,  která vás k vyznání lásky bude svádět nejen na svatého Valentýna.

 

Romantická atmosféra je základ

 

A o tu se jako vždy spolehlivě a naprosto dokonale postará příjemná hudba a především jemný svit svíček. V tento den vaší pozornosti jistě neuniknou svíčky s nezbytnými srdíčky – buď ve formě nádherných aplikací na svíčce, nebo přímo ve tvaru srdce. Vybírat si můžete i magické svíčky, které něžně mění svou barvu a o emocemi nabitou atmosféru tak zaručeně nebude nouze. Vsadit můžete i na aromalampy, které zvýší váš prožitek díky vonným olejíčkům a také láskyplných stínů – opět ve tvaru srdce – které něžně posílají na stěny ložnice. Originální svíce si také můžete vyrobit sami – postačí vám k tomu obyčejná zavařovací sklenice, kterou můžete vyzdobit uvnitř i na stěnách milostnými vzkazy či obrázky a pak už stačí jen přidat obyčejnou čajovou svíčku. Popustit uzdu fantazii můžete i díky originálním valentýnským světelným řetězům, které se vyznání lásky nebrání a vás v něm jistě podpoří, navíc jejich decentní zpracování vás dost možná přiměje ponechat si je v ložnici celoročně.

 

Příjemné lůžkoviny na dotek i napohled 

 

K ložnici patří neodmyslitelně lůžko a především pohodlné a příjemné lůžkoviny, které nás něžně schoulí do své náruče a postarají se o náš klidný a voňavý spánek. Pro tento den lásky jsou jako stvořené kvalitní materiály, které vyburcují všechny vaše smysly a po vášnivé noci vás budou láskyplně hýčkat. Pro jednou tedy nešetřete a dopřejte si lesk a slávu saténu, damašku či egyptské bavlny a odměňte se dokonalou předehrou, o kterou se luxusní povlečení postará s grácií a navíc stylově vyzdobí vaši ložnici i pro všední dny. Pestrý výběr potisků i barevného provedení vám dá možnost svobodného výběru – ať už podle stylu bydlení či barevného sladění interiéru.

 

Doplňky plné lásky i nápadu

 

V ložnici ještě chvíli zůstaneme - na svůdně ustlané lůžko se vyloženě hodí okvětní plátky, jen tak rozházené nebo řádně uspořádané do tvaru srdce. Abyste nemuseli otrhávat chuděry nádherné růže,  stačí zakoupit věrné kopie těchto lásku symbolizujících květin a látkovými plátky různých barev můžete vyzdobit cestičku celým bytem až k vaší ložnici. Začít můžete společnou láskyplnou atmosféru, která vás dovede až do ložnice, stylovou  výzdobou koupelny, v které nesmí chybět nejen nezbytné svíčky, ale navíc i svíčky ve tvaru srdíček v napuštěné horké vaně. A milostný vzkaz na zrcadle není taky k zahození...

 

Toužíte-li podlehnout atmosféře svátku zamilovaných, nenechte si ujít další článek, kde najdete  tipy na valentýnské doplňky do bytu..

Názory

Přidat názor