Blog bydlení

Probuďte svůj interiér! Jak? S washi páskou!

Nesnášíte nudu, milujete nápad, vtip a hravost a vaše bydlení vyjadřuje vaši rozvernost a stále dobrou a vtipem nabitou náladu? Pro své sebevyjádření nemusíte hned malovat celý byt divokými barvami a kupovat nábytek pestrých tvarů i tónů. Objevte svět washi pásky a vdechněte svému bydlení nový – elegantní i mladistvý – vzhled. Záleží totiž jen na vás, po které washi pásce sáhnete.

 

Izolepa? Kdepak! Představujeme vám washi pásku, seznamte se.......

 

Dekorativní samolepící páska, kterou pořídíte za pár korun, snadno kdykoli odstraníte a famózně s její pomocí vylepšíte jakýkoli interiér, to je washi páska. Pochází z Japonska a její název tvoří spojení dvou japonský slov wa=japonský a shi=papír. Washi páska je vyrobená z vláken kůry stromu gampa, ale použita mohou být i vlákna bambusu, konopí či rýže, která jsou dlouhá a poskytují tak washi pásce potřebnou pružnost a pevnost. Kromě těchto předností navíc washi pásku utrhnete pouze rukou a také ji kdykoli bez škod a nehod odstraníte z jakéhokoli povrchu.

 

Nebojte se být kreativní

 

Washi páska je studnicí nápadů a inspirace, nechte tedy své podvědomí vyzdobit váš příbytek netradičně, odvážně i decentně. Záleží jen na vás, po kterém dekoru pásky washi sáhnete a oblepíte s ní nejen rámečky obrazů, zrcadla, vázy, vypínače, květináče, ale klidně i samotné stěny. Skvěle vypadají pásky aplikované také na nábytek či dveře. A ano, můžete díky nim lehce a za pár korun zamaskovat i nějakou tu nehodu. Vaše fantazie jistě nezná mezí a tak zkuste washi pásky použít na hrany dveří, skříně či šuplíky – mimochodem skvěle vypadá na šuplících komody, ale i kuchyňská linka díky washi pásce nádherně prokoukne a ožije.

 

Pro každého to, co hledá

 

Nakouknete-li do nabídky druhů a typů washi pásek, možná lehce užasnete a budete mít jeden menší problém – vybrat si tu, která se vám nejvíce líbí. Washi pásek je totiž nepřeberné množství nejen délek a šířek, ale především rozličných druhů motivů, barev a potisků. Toužíte vyzdobit dětský pokoj, vdechnout eleganci a šmrnc obývacímu pokoji, polechtat smyslnost vaší ložnice nebo rozproudit fádní stereotyp vaší předsíně či vstupní haly? S washi páskou se vám to snadno podaří – vybrat si můžete motivy vyloženě dětské, zvířecí, ztřeštěné, stylově elegantní, jemné a decentní i provokativní. 

Názory

Přidat názor