Blog bydlení

Prohlídky nemovitostí v době corona viru

           Nová pandemie corona viru změnila zásádním způsobem každodenní život nám všem bez ohledu na to,  jaký názor na celou věc máte. Většina z nás se samozřejmě snaží dodržovat nařízená opatření, ale zároveň je nutné pokračovat i v běžném životě a řešit jak každodenní povinnosti, tak i nadále plánovat svou budoucnost a činit i  zásadní rozhodnutí mezi něž patří prodej nebo nákup nové nemovitosti. Někteří z náš řeší nové bydlení z důvodu ztráty zaměstnání z důvodu covid 19, někdo se stěhuje, protože chce být blíže své rodině a někdo řeší koupi prodej nebo nákup nemovitosti z důvodu neprosperujícího nebo naopak potřebuje nevýšit kapacity pro své podnikání. V celém procesu nákupu nebo pronájmu nemovitostí hraje velkou roli i pozice realitního makléře nebo majitele nemovitosti. I ten chce samozřejmě chránit své zdraví a neohrozit svojí rodinu. Naštěstí v dnešní době máme k dispozici moderní technologie, které nám pomáhají tuto složitou prožít pohodlněji. Nemyslím tím například on-line sledování seriálů, kteří mnozí z nás hojně využívají, ale v realním byznysu v současné situaci hojně využíváme tzv. videoprohlídky.  

 

Videoprohlídky

          Náš realitní vyhledávač www.ereality.cz by v budoucnu rád poskytl zájemcům tzv. on-line vieoprohlídy, kdy makléř bude na prohlídce fyzicky přítomen, zatímco klient si bude dům prohlížet z pohodlí svého domova. V současné situaci je samozřejmě tato možnost lákavá zejména z důvodu společné ochrany zdraví nicméně věřím, že i v budoucnu bude využívaná stále víc a víc, a to zejména pokud chcete koupit dům a pobýváte dlouhodobě v zahraničí nebo ve velké vzdálenosti od dané nemovitosti nebo jste osoba fyzicky hendikepovaná. Možná jste i vy sami zažili situaci, kdy se na trhu objevil právě “Váš” vysněný dům nebo chalupa avšak nebylo pro Vás fyzicky možné jej navštívit. A samozřejmě, co se líbí jednomu, to se líbí většinou i někomu dalšímu a ten byl rychlejší …. On-line prohlídka sice asi nemůže úplně nahradit osobní pocity při návštěvě daného místa, ale dokáže Vám k nim hodně přiblížit, vzlášť když bude přítomen makléř nebo přímo majitel, který Vám ukáže všechna zákoutí a podá informace. A pokud přesto nebudete mít odvahu ke koupi, minimálně Vás popožene k rychlé osobní návštěve a následně ke koupi či pronájmu. 

 

Spolu to zvládneme!

        A co z celé situace vyplývá? Že i špatné zkušenosti patří k životu a dokáží nám přinést nové věci, které budeme využívat i v budoucnu, až se zase budeme cítit při osobním setkání příjemně a bezpečně. I náš tým www.ereality.cz ví, že spolu to zvládneme!

Názory

Přidat názor