Blog bydlení

Prostor, pohodlí a variabilita - to jsou chytré sedací soupravy

Při zařizování svého obydlí jistě nad každým kouskem nábytku důkladně přemýšlíte, přeměřujete a vybíráte nejlepší tvar, barvu i dekor. Když přijde čas na výběr sedací soupravy, je tento úkol o to důležitější, čím více je právě obývací pokoj středobodem vašeho rodinného setkávání, ve kterém hraje prim právě sedací souprava. A uspokojit nároky všech členů rodiny není vždy jednoduché...

 

Chytrá sedací souprava má místo pro každého

 

Ať už jste se ocitli doma sami a chcete si užívat pohodlné náruče vaší pohovky absolutně naplno nebo jste početnou rodinou, ve které má rád každý své místečko, chytrá sedací souprava se postará o komfort a relaxaci každého z vás, včetně nadšených návštěv. Moderní sedací soupravy totiž umí nejen dokonale zaplnit a oživit každý obývací pokoj a vytrhnout vaše bydlení z nudy či nedostatku místa k sezení, ale díky praktickým funkcím navíc každý, kdo se chce pohodlně usadit, si může zvolit jakou míru pohodlí si zrovna dopřeje.

 

Od obyčejného sezení k plnohodnotnému ležení

 

Prvotním úkolem každé sedací soupravy, ostatně jak už její název napovídá, je poskytnout nám příjemné posezení. Posezení, které si budeme užívat dlouhou dobu a nebudeme se po něm cítit rozlámaně či bolavě. Pokud chce sedačka dostát své roli, musí být tedy nejen hezká na pohled, ale také kvalitně zpracovaná, s ohledem na ergonomii lidského těla. O to více to platí, pokud místem hýřící sedací soupravu chcete využívat i k přespávání – ať už občasnému či každodennímu. Chytré sedací soupravy nabízí nejrůznější varianty funkce rozkládání, díky kterému se můžete na takové sedačce vyspat stejně a plnohodnotně jako na klasickém lůžku. Nechybí samozřejmě i možnost volby úložného prostoru a s přehledem i vysouvací či výklopné noční stolky.

 

Chytré sedací soupravy nabízí zajímavý tvar, design i funkce

 

Rohové sedací soupravy jsou bezesporu pokladem mezi sedačkami a díky široké nabídce velikostí se vám vejdou do mini bytu, stejně jako nadmíru prostorného obývacího pokoje. Svým tvarem nejčastěji připomínají písmeno L, J, ale také U, kdy právě tento tvar nabízí skutečně nečekané možnosti kvalitního a komfortního odpočinku. Ať už se rozhodnete posedět si nebo jen tak polehávat – vše je předem splněno. Díky zabudovanému opěráku, který lze posouvat, si můžete snadno individuálně nastavit hloubku sezení, stejně jako přizpůsobíte opěrku hlavy výšce své postavy. O perfektní oporu pro vaši páteř se postarají bederní polštáře, které u luxusních sedaček lze i polohovat a absolutní komfort doplní polohovatelné područky.

Samozřejmostí je pak pestrý výběr barevných kombinací, ale také samotných potahových látek, které můžete stejně jako barvy vzájemně kombinovat.

Názory

Přidat názor