Blog bydlení

Relaxačně-zdravotní koutek u vás doma? Se solnou lampou jedna dvě!

Alespoň malý odpočinek na pár minut - kdo by po takové malé relaxaci alespoň jedenkrát denně nezatoužil. Na nějaké wellness pobyty chybí čas i peníze a ani na napuštěnou vanu není vždycky dost času. Co byste však říkali na to, že byste si malý koutek, jen sami pro sebe, ukradli u sebe doma. Tedy, samozřejmě že se můžete střídat i se svou drahou polovičkou, která chvilku klidu pro duši i tělo také rozhodně ocení. Stačí vám k tomu jednoduchá a navíc designově velice zajímavá věcička – solná lampa. A nebo radši dvě :)

 

V jednoduchosti je krása

 

A taky originalita a styl. Ano, solná lampa je stále více oblíbenější dekorací, která zajímavým způsobem dokáže oživit každou místnost vašeho domova. Díky její schopnosti dokonale zapadnout do koupelny, stejně jako předsíně i ložnice, z ní činí univerzální doplněk, který umí decentně a přitom účinně dodat vašemu bydlení nový a navíc ozdravný a relaxační rozměr. Dopřejte si tedy solnou lampu klidně do každé místnosti a nebo se pusťte do jedinečného lázeňského mini koutku třeba v obývacím pokoji, kde bude radostí jen tak si zdřímnout, začíst se do oblíbené knihy nebo se nechat unášet tóny oblíbené hudby. Stačí si do vybraného zákoutí ustavit oblíbenou lenošku, pohovku či pohodlné křeslo a do koutku rozestavit solné lampy – samozřejmě, že postačí i jedna. Tvar, velikost i typ je jen na vašem vkusu – účinky vám však budou všechny rozdávat plnými doušky.

 

Příjemná atmosféra v solném svitu

 

Uznejte sami – zakoukat se do nádherných, a v každém kusu originálních, odlesků solné lampy je už samo o sobě uklidňující i uvolňující zároveň. Solné lampy si můžete vybírat v různých barevných odstínech, z nichž žádné dva nejsou nikdy stejné, máte tedy jistotu, že si domů vždy přinesete jedinečný originál. Barvou však výběr teprve začíná, na řadě je velikost, tvar i způsob, jakým pozitivní účinek i příjemné decentní osvětlení solné lampy chcete docílit. Relaxační světlo vám zprostředkuje buď klasická čajová svíčka vložená do solné lampy, či elektřina, která ve vaší solné lampě rozzáří žárovku.

 

Harmonie, pohoda i klid na dosah ruky

 

Na každého z nás dnešní uspěchaná doba působí jinak, domů se však na svůj klid a pohodu těšíme všichni. Aby však význam těchto slov byl skutečně naplněn, stačí si pořídit jako skvělou bytovou dekoraci právě solnou lampu, jejíž relaxační a uklidňující světlo dokáže během pár minut zklidnit mysl a odbourat stres. Blahodárné účinky pak solná lampa nabízí díky ionizačním účinkům, které dokáží zlepšit zdravotní i psychicky stav. Vůbec není přehnané tvrzení, že solná lampa zvládne navodit klima jako u moře či v lázních – díky ní se vám zlepší nejen duševní pohoda, ale také alergie, astma, respirační obtíže i krevní tlak. Díky solné lampě si tak uděláte nejen radost, zpříjemníte bydlení, ale vylepšíte i své vlastní zdraví.

Názory

Přidat názor