Blog bydlení

Sprchová roleta - revoluce ve sprchování

Ráno koupelnou většinou jen ve spěchu proletíme, večer se však rádi necháme hýčkat její očistnou atmosférou a ve vaně či sprchovém koutě necháme odplavat starosti i špínu dne. Těžkou hlavu si však rozhodně nechceme dělat z nacákané vody po celé koupelně, proto žádný sprchový kout nemůže zůstat bez zástěny, která vodu udrží přesně tam kde má. Pokud se ve své vaně rádi koupete i sprchujete, také jistě uvítáte moderní a chytré řešení, jak udržet koupelnu v čistotě.

 

Sprchová roleta? Seznamte se prosím..

 

Možná si řeknete, že stejnou funkci zastane klasický sprchový závěs. Jste si ale jistí, že svou moderně noblesní koupelnu chcete doslova hyzdit touto retro záležitostí? Jistě, své místo si závěs do sprchy najde, ale v trendy koupelně opravdu nemá své místo. Oproti tomu sprchová roleta dodá každé koupelně šmrnc a v čase, kdy její služby nepotřebujete, zůstane elegantně skryta ve speciální kazetě, která je upevněna u stropu. Materiál sprchové rolety je vysoce kvalitní PVC a samozřejmě voděodolné. Manipulace je pak s roletou stejná jako u okenních žaluzií. Jistě vás mile překvapí i snadná údržba a možnost čas od času dopřát roletě vlastní vodní koupel ve vaší pračce – program na 40°C jistě ocení. Vaše koupelna tak bude bez velké námahy doslova zářit čistotou.

 

Sprchová roleta je jako stvořená pro malé koupelny

 

Pokud je vaše koupelna miniaturních rozměrů a jste rádi, že se tam sami otočíte, pak vás sprchová roleta nadchne nejen svou vkusnou elegancí, ale především svými přednostmi co se úspory místa týká. Když do své mini koupelny vybíráte vanu či sprchový kout, jistě musíte šetřit každý centimetr. Vaše pohodlí a komfort však musí být zachováno, což bývá často na úkor zbývajícího místa v koupelně. Díky sprchové roletě však váš pohyb v koupelně bude doslova bez omezení. Když roleta oschne – a to je opravdu za zlomek času – tak ji pohodlně vyrolujete do kazety umístěné na stropě a rázem máte nad sprchovou vaničkou dostatek volného prostoru. Nemusíte se tak bát nehody či nechtěného rozbití zástěny.

 

Sprchová roleta sluší sprchovému koutu i vaně

 

Její poslání u sprchového koutu je jasné, použití u vany má také své nesporné výhody. Pokud některý člen domácnosti dává přednost sprchování ve vaně, sprchová roleta zůstane dokonale ukryta před zraky okolí a vysunete si ji jen když o ni budete stát. Dominantou koupelny tak bez rušivých zástěn zůstane stále vana a roleta jen čeká na svou příležitost. Pokud máte například rohovou vanu, nebo vanu přes celou koupelnu, je roleta řešením praktickými i elegantním.

 

Sprchová roleta se vám dokonale přizpůsobí

 

Jen na vás jsou požadované rozměry sprchové rolety - výrobci vám ji totiž bez potíží vyrobí na míru a to jak v délce tak i šířce. Nemusíte se ani spokojit s rovnou variantou, ale využít všech výhod sprchové rolety rohové a neubírat nic na kráse své koupelny. Samozřejmostí je také volba barevného provedení i dekoru a potisků. Ať už toužíte po jednoduché a prosté eleganci, romantické atmosféře nebo chcete dětským motivem potěšit své děti, rozhodně si vyberete.

Inspirujte se u nás dále zde

Názory

Přidat názor