Blog bydlení

Sprchový kout s hlubokou vaničkou ocení malí i velcí

Koupání patří k denním rituálům, které smyjí z našich těl špínu i pot, uvolní mysl a báječně vyčistí hlavu. Ano, koupání je zkrátka očistným balzámem pro každého z nás, a někteří si jej dopřávají i vícekrát denně. Výběr vany je pak důležitým bodem zařizování koupelny. Ne vždy se však vana do miniaturního prostoru koupelny vejde, nebo jen nejsme zrovna její vyznavači. Ideálním řešením je pak pořízení sprchového koutu. Pokud se však poohlížíte po kompromisu, sprchový kout s hlubokou vaničkou spojuje výhody vany i sprchového koutu.

 

Koupání – čas dětských radovánek

 

A při výběru sprchového koutu, myslete právě na malé neposedy. Dovádění ve vaně patří k dětským radovánkám, dopřejte jej tedy i těm svým, a myslete třeba i na ty budoucí :). Do hluboké vaničky se pohodlně vejdou i dvě děti, nehrozí takové úrazy jako ve vaně a vy navíc ušetříte nemalou částku, kterou byste museli vynaložit napouštěním klasické vany. Omezí se i vycákaná voda mimo své místo určení, jednoduše za řádícími ratolestmi zavřete dokonale těsnící posuvné dveře zástěny, a bez okřikování je necháte dovádět. Koupání větších dětí v hluboké vaničce je mnohem bezpečnější, než klasické sprchování, kdy jen s hrůzou trnete, aby vaše dítko neuklouzlo a nezranilo se. Ve vaničce si pohodlně sedne a vy jej pak jen případně v mžiku osprchujete. Bezpečně a pohodlně vykoupete i miminka, nemusíte tak manipulovat s plastovou vaničkou.

 

Hluboká vanička zpříjemní sprchování i dospělým

 

Díky tvarovanému sedátku v rohu vaničky se pohodlně usadíte, a můžete osprchovat bezpečně, aniž by hrozilo uklouznutí, což určitě ocení senioři. Můžete si nahřát zmrzlé nohy po procházce, nebo si je nechat příjemně namáčet a kůži nechat změknout před domácí pedikúrou, či při depilaci. A napouštět vaničku nemusíte jen dětem – dopřejte si teplou lázeň k prohřátí bolavých zad či kloubů i sami pro sebe. Pokud nejste přespříliš korpulentní, bez problémů si do ní pohodlně sednete.

 

Vaničku oceníte nejen při koupání

 

A hospodyňky si ji rozhodně budou jen chválit. Rázem můžete zahodit veškeré kyblíky a umyvadla, v kterých namáčíte či přepíráte prádlo. Nyní máte hlubokou vaničku! Její prostor a chytré řešení využijete také při namáčení rostlin, ale také koupání vašeho čtyřnohého kamaráda.

 

Matná či čirá bezpečnostní skla, čtvercový či obdélníkový půdorys, rám z leštěného hliníku, chromu či v bílém provedení s elegantními madly, ale také hydromasážní prvky v případě sprchových boxů s hlubokou vaničkou – to vše nabízí praktické sprchové kouty s hlubokou vaničkou pro váš komfort a požitek ze sprchování.

Názory

Přidat názor