Blog bydlení

Stylová věcička do bytu, která umí zatočit s horkem? Stropní ventilátor!

Také se celý rok těšíte na léto a když už konečně přijde a dorazí i přímo k vám do bytu, nejste z vedra v interiéru vůbec nadšení? Vyzkoušeli jste už kde co, ale stále je vaše ložnice či obývací pokoj v letních dnech doslova neobyvatelný? Klimatizace je snadným řešením, pokud však nemáte dostatek volných finančních prostředků nebo se nechcete pouštět do stavebních úprav, máme pro vás levnější, jednodušší a také estetičtější řešení.

 

Levné řešení, které nezabírá zbytečně místo

 

Stropní větrák je vkusným doplňkem interiéru, který pořídíte od pár stokorun – za luxusnější kousky si samozřejmě náležitě připlatíte. Oproti klimatizaci je lépe začlenitelný do každého interiéru a oproti stolním ventilátorům nezabírá tolik místa a ani není tolik na očích. Mnohem lépe také dokáže náležitě vířit vzduch a dokonce poslouží i jako svítidlo, čímž je jeho účelnost ještě praktičtější. Především však dokáže pořádně rozproudit vzduch v místnosti a tím pocitově ochladit pokožku našeho těla, čímž se cítíme mnohem příjemněji.

 

Stropní větrák využijete celoročně!

 

Velkou předností elegantního větráku připevněného na stropě je nejen fakt, že vám dokáže příjemně ochladit interiér v letních parnech, ale také to, že jeho služby aktivně využijete i v zimních měsících. V zimě totiž stropní ventilátor umí ušetřit až dvacet procent nákladů na topení díky tomu, že při jeho zapnutí dochází k promíchávání teplého vzduchu se studeným a tím zvýšením pocitové teploty v místnosti. Jednoduše vám tak bude tepleji a nebudete tolik topit. Stropní větrák je navíc vybaven funkcí zpětného chodu, kdy se víří vzduch, ale nemusíte se bát, že by vás větrák ochlazoval tak jako v létě.

 

Snadná montáž a pestrý výběr

 

S připevněním stropního větráku si nemusíte lámat hlavu. Stačí jej připevnit ke stropu, kde nezabírá místo a neomezuje vás nijak v pohybu. Strach mít nemusíte ani z náročné péče či údržby – stropní větrák je také mnohem tišší a při jeho provozu můžete klidně i větrat. Co se designu týká je výběr skutečně pestrý. Stropní větrák se vyrábí z různých materiálů, v rozličném barevném i designovém provedení a i co se týká obsluhy se můžete nechat hýčkat nejen klasickým vypínačem na zdi, ale rovnou i dálkovým ovladačem.

Názory

Přidat názor