Blog bydlení

Taburetky – luxusní pohodlí s bonusem

Když se vracíte domů po náročném dni, určitě se celou cestu těšíte na svou pohovku či křeslo, na kterou se pohodlně natáhnete a necháte tělo i mysl pohodlně odpočívat. A že je přímo nadpozemská slast, když můžete i svým nožkám dopřát luxus zaslouženého odpočinku? Ovšem – konferenční stůl není zrovna nejlepším místem, kam si své nohy můžete opřít. Objevte s námi dávné kouzlo taburetek – ty moderní toho totiž umí i mnohem víc.

 

Od podnožky k sedátku až po odkládací stolek

 

Taburetek je nepřeberné množství a tak zatímco tyto malé stoličky původně skutečně sloužily jen jako předchůdce židlí a pak převzaly péči o pohodlí našich nohou, nyní se skvěle poperou i s rolí náhradního a přitom pohodlného posezení v případě početnější návštěvy. Taburetky perfektně poslouží i jako odkládací stolek a jejich variabilita a multifunkčnost každému majiteli doslova učaruje. Taburetka je malá, skladná a přitom nenápadná, perfektně zapadne do každého interiéru – stačí si vybrat jen design a barevné zpracování, díky kterému jsou také právoplatnými dekorativními prvky, které povznesou atmosféru každého obývacího pokoje, ale klidně také ložnice.

 

Mobilita a barevná i stylová nabídka vás nadchne

 

Předností taburetek, je kromě jejich variability, také mobilita a snadná skladnost. Taburetku snadno přemístíte kam potřebujete a využívat je tak aktivně můžou i malé děti. Stejně tak ji lehce uklidíte ať už pod konferenční stůl, za křeslo či do komory – pokud tedy nepodlehnete jejich kouzlu natolik, že je budete chtít mít po ruce stále – což je ostatně velmi pravděpodobné. Mnoho modelů je navíc opatřeno praktickými kolečky a jejich přesun je tak zcela bezproblémový. Co se týká designového zpracování, je přímo famózní. Taburetky často naprosto identicky kopírují samotné sedací soupravy, ale také jednotlivé styly bydlení. Ať už hledáte starožitný či retro kousek, super modernu, skandinávský styl či svěží urbanismus, taburetky se vašemu vkusu naprosto podřídí. A to dokonce nejen vzhledově, ale také v otázce materiálů. Taburetky z masivního dřeva, vesnického stylu i zámeckého s brokátovými poduškami, stejně tak moderní kovové rámy s poduškami z kůže či režné textilie – zkrátka výběr až oči přechází.

 

Úložný prostor k nezaplacení – a nejen ten!

 

Pokud doma bojujete s nedostatkem místa, nebo toužíte mít stále perfektně uklizený byt, taburetky vybavené úložným prostorem jsou přímo mistrovským dílem stvořeným k tomuto úkolu. Ať už potřebujete elegantně ukrýt časopisy, dálkové ovladače či oblíbený přehoz, které by se jinak nevábně povalovaly, taburetka se o ně nenápadně postará. Co vás pak u luxusních taburetek rozhodně překvapí je rozkládací funkce, kdy díky pár pohybům máte rázem k dispozici plnohodnotné jednolůžko. Samozřejmostí jsou pak varianty taburetek nejen jednomístné, ale také dvoumístné a dokonce i otočné.

Názory

Přidat názor