Blog bydlení

Toaletní stolek – kousek místa pro krásu

Každá žena – a tajně i nějaký ten muž – touží po kousku oázy v uspěchaném světě, kde bude moci v klidu usednout a alespoň pár minut věnovat jen sobě a svému zkrášlování, po kterém se bude cítit opět ženou ( či silným a chrabrým mužem :)). Ať už ráno po probuzení nebo večer před ulehnutím, i vy určitě oceníte elegantní toaletní stolek, který pojme všechny vaše pěstící a krásu i vůni rozdávající pomocníky.

 

Minimalistický, romantický i s vůní historie

 

Je naprosto jedno, jak máte svou ložnici zařízenou, protože je naprosto jisté, že z pestré škály toaletních stolků si naprosto bez potíží vyberete takový, který dokonale splyne s vašim životním tempem, prostorovými možnostmi i praktickými požadavky. Naprosto identické historické napodobeniny a často i starožitné kousky koupíte možná o pár drobných dráž, jejich atmosféra a kouzlo však podtrhnou nejen váš interiér zařízený v podobném duchu, ale z vás učiní královnu. Nádherně ložnici v provensálském stylu ozdobí toaletní stolek skromných tvarů, ozdobený vlídnou patinou a francouzským šarmem. Pokud je váš vkus spíše sporý a ryze účelný, toaletní stolky v minimalistickém stylu uskuteční vaše očekávání a prakticky splní svůj úkol na jedničku.

 

Dokonalá kombinace – zrcadlo, šuplík a židle

 

Ať už bude váš toaletní stolek jakýkoli, tyto tři atributy mu rozhodně nesmí chybět. Nejen pro pohádkovou větu zrcadlo, zrcadlo pověz mi...., kterou si pro dobrou náladu klidně občas vystřihněte, se vám bude hodit dostatečně velké zrcadlo, ve kterém se uvidíte v celé své kráse. Šuplíky – lépe více než jeden jediný – dokonale ukryjí všechny vaše pěstící „pomůcky“ od parfému po hřebeny, sponky, ale také šperky, krémy a další ženské nezbytnosti. Šuplíky dodají uloženým věcem řád a vám poskytnou dokonalý přehled o všech věcech, které bez problémů vždy rychle najdete na svém místě. No a bez pohodlné židle to rozhodně nepůjde. Tedy, šlo by, kdybyste se ovšem chtěli cítit jako v koupelně u zrcadla. Nene, kdepak, toaletní stolek vám chce dopřát komfort soukromí a pohody, proto pohodlná židle rozhodně nesmí chybět!

 

Nábytek, který voní elegancí

 

Toaletní stolek dokáže ložnici propůjčit lidskou tvář a podtrhnout kouzlo i klid tohoto místa. Vám dodá chvilku času jen a jen pro sebe a ložnici prvek, který je nejen funkční, ale také estetický. Než mít parfémy a všechnu svou kosmetiku různě na poličkách, nejen v ložnici či koupelně a pobíhat od jedné k druhé, je mnohem výhodnějším a především estetičtějším řešením právě toaletní stolek, který vás vždy přivítá s otevřenou náručí a pomůže osvěžit a povzbudit vaše pravé JÁ.

Názory

Přidat názor