Blog bydlení

Toužíte po příjemném zastínění v interiéru? Látkové rolety jsou volbou vkusu i stylu

Zatímco si v zimě můžeme doma přitopit nebo navrstvit oblečení a s hrnkem horkého čaje vzdorovat chladu a nevlídnému počasí, v létě jsou často naše příbytky tak přehřáté, že ani studené nápoje či sporé oblečení nepomáhá. Znovuobjevené látkové rolety v moderním a designově dokonalém pojetí, dokáží rozpáleným slunečním paprskům vzdorovat úspěšně a s elegancí.

 

Příjemné klima a originálně stylový doplněk

 

Látkové rolety skutečně velmi úspěšně udrží sluníčko za okny vašeho domova a horko vás už žádné léto trápit nebude. Díky roletám vás už z míry nevyvedou ani zvědavé pohledy do vašich oken od procházejících zvědavců z ulice, natož pak nenechavců, kteří si tímto způsobem často vyhlíží svůj další lup. Kvalitní látkové rolety navíc dokáží být užitečné i v zimních měsících – díky svým termoizolačním vlastnostem snižují únik tepla z místnosti a chlad udrží mimo vaše království, a po celý rok zvyšují vaši domácí pohodu díky faktu, že působí i jako zvuková a protihluková bariéra. Kromě všech předností jsou navíc látkové rolety skvělým estetickým prvkem, který zútulní váš domov a dopřejí vám jedinečnost elegantního a stylového bydlení.

 

Látkové rolety sluší každému oknu

 

Je úplně jedno, jestli jsou vaše okna čtvercová či obdélníková, klidně můžou mít atypický tvar a dokonce i rozměr – na každé okno existuje látková roleta a když ne, výrobci vám ji vyrobí přesně na míru. Velmi oblíbené jsou látkové rolety také pro střešní okna – a nemusíte se bát, roleta v rámu okna drží naprosto perfektně a ochrání váš domov před rozpáleným letním sluníčkem na jedničku. Látkové rolety můžete vybírat kazetové, vhodné do prašnějších prostředí, kdy je látka ukrytá právě v elegantní kazetě, kterou si můžete vybrat v různém barevném provedení. Látkové rolety pak také dokonale padnou do rámu okna nebo jsou připraveny k uchycení na rám – záleží jen na vašem vkusu a představě. Ovládání je také naprosto jednoduché a může být i pokrokové. Klasické ovládání na řetízek jistě znáte, zvolit můžete i pohodlný motorek, vybavený i dálkovým ovládáním a v případě chytrých domácností i rolety snadno ovladatelné chytrým telefonem či tabletem.

 

S radostí je vyměníte za klasické záclony

 

Interiéru totiž sluší přímo famózně, pod slunečními paprsky neblednou a péče o ně je díky prach odpuzujícímu povrchu doslova brnkačka. Látkové rolety si můžete dokonale sladit s jakkoli zařízeným interiérem a díky neskutečné škále barev, dekorů a inspirativních potisků si můžete vybrat strohé, stylové a nenápadné vzory, stejně jako bouřlivě křiklavé či romantické motivy. Pro dětský pokojíček jsou pak látkové rolety sladkou tečkou – výrobci je totiž dokáží vyšperkovat ke spokojenosti malých i odrostlejších chlapečků a holčiček a každé dítko i student si najde svůj oblíbený motiv, který mu promění pokojíček v dokonalý dětský svět.

Názory

Přidat názor