Blog bydlení

Výsuvná elektrická zásuvka – doplněk, který oceníte

Také patříte mezi aktivní uživatele vlastní kuchyně a tak při svém kuchařském umění aktivně využíváte i nejrůznější roboty a spotřebiče? Pokud zároveň máte obavu o vlastní bezpečnost a kuchyňskou linku si nechcete hyzdit velkým množstvím zásuvek, máme pro vás skvělé řešení. Podlehněte praktické stránce výsuvné elektrické zásuvky.

 

Elegantní řešení s nápadem

 

Ať už hledáte řešení, jak získat dostatek zásuvek v kuchyni nebo jak vyřešit reprezentativní alternativu do vaší firemní kanceláře či recepce, o skvělý a zároveň nenápadný vzhled bude díky výsuvné zásuvce dokonale postaráno. Při výběru si můžete vybrat nejen z různého vzhledu, počtu zdířek, ale i maximálního elektrického zatížení a výjimkou není ani svislé či vodorovné řešení výsuvné zásuvky. Pokud dáváte přednost čistým liniím vašeho bydlení, tito šikovní a diskrétní pomocníci vám rozhodně půjdou na ruku a aniž by narušovali váš designérský záměr, přesto jsou vždy okamžitě připraveni do akce.

 

V čem je výsuvná elektrická zásuvka tak jedinečná?

 

Ušetří místo a ve vaší domácnosti jednou provždy ukončí nadvládu nevzhledných a doslova otravných prodlužovaček, které svádí tak akorát k zakopnutí a úrazu. Výsuvná elektrická zásuvka zachová koncept místnosti jako jednoho celku a nikterak nenaruší design ani bezpečný chod v kuchyni ani dílně. Stačí stisknout jediné tlačítko a panel se zásuvkami vyjede z linky či stolu a je ihned připraven k použití, pro vyšší bezpečnost je navíc opatřen vypínačem vypnutí a zapnutí elektrického proudu. Naprostou samozřejmostí je pak fakt, že při nevyužívání zásuvek je otvor, kterým zásuvky vyjíždí, dokonale utěsněn a chráněn tak proti případnému natečení vody dovnitř zásuvky.

 

Výsuvná elektrická zásuvka nejen do kuchyně

 

Ano, kuchyně si o její pořízení doslova říká, není však důvod bránit se jejímu kouzlu i v jiných částech svého obydlí. Výsuvná zásuvka je určená a zkonstruována pro zabudování nejen do kuchyňské linky, ale také do jakéhokoli stolu. Své místo si tak najde třeba v dílně v pracovní desce či stolu, ale také v kanceláři. Nepochybně ušetří velký kus místa, přitom zvyšuje bezpečnost při práci a navíc ulehčí vlastní manipulaci - ať už s nářadím ve vaší dílně, pomůckami při oblíbeném tvoření či právě se spotřebiči při přípravě pokrmů. 

Názory

Přidat názor