Blog bydlení

Zahradní nábytek z umělého ratanu – nadčasový design který vydrží

Mít tak svou malou zahrádku, nebo rovnou rodinný domek s rozlehlou zahradou, to je tajný sen téměř každého z nás. Mít si kde odpočinout, načerpat energii, zrelaxovat tělo i mysl. Odreagovat se prací na zahrádce – ať už tou nutnou nebo dobrovolnou – nebo sladkým nic neděláním, vždy si však přejeme nakonec všichni to jediné. Pohodlně se usadit, nebo se natáhnout, vypít si v klidu kávu, o víkendu příjemně posnídat s rodinou a večer posedět s přáteli, to je ideální a příjemné lenošení v kvalitním zahradním nábytku.

 
Zahradní nábytek z umělého ratanu – posezení které nezklame a překvapí

 
Syntetický, neboli umělý ratan je sázkou na jistotu. Poskytuje jistotu příjemného nevrzajícího odpočinku, vysoce kvalitního provedení, snadné údržby a dlouhé životnosti. Svým designovým zpracováním působí více než luxusně, přitom pořizovací cena je vzhledem k míře životnosti a zátěži kterou vydrží příjemně lákavá. Pořízením nábytku z umělého ratanu získáte zahradní posezení na několik let, nebudete tedy muset řešit každé léto, zda to příští už nebudete muset koupit nový, jak je tomu často u výhodných nákupů za rozumnou cenu. Umělý ratan totiž vyniká svou vysokou odolností proti povětrnostním vlivům i rozmarům počasí. Neublíží mu prudké slunce, ani průtrž mračen a dokonce ani sněžení či mráz. Nemusíte si tedy lámat hlavu, kam jej uklidit, čím jej zakrýt nebo kde jej zazimovat. Vysoká barevná stálost, odolnost i vůči chlóru či opalovacím krémům a to vše bez ztrát na své kráse.

  

Zahradní nábytek z umělého ratanu k bazénu i do bytu

 
Velkou výhodou nábytku z umělého ratanu je jeho luxusně vyhlížející designové pojetí a nadčasový vzhled, který můžete zakomponovat do jakéhokoli interiéru, a jeho praktičnost a účelnost oceníte kde si jen budete přát. Stává se tak nedílnou součástí nejen zahrad letních, ale i těch zimních, teras, a balkónů, ale čím dál více si jej pro svůj neokoukaný vzhled pořizují lidé i jako sedací soupravy do obývacích pokojů, lékaři do ordinací, hoteliéři do svých recepcí a narazíte na ně také ve wellness centrech a u bazénů.

  

Jak na údržbu? Obavy hoďte za hlavu!
 

 
Údržba nábytku z umělého ratanu, to je třešnička na dortu všech jeho kvalit. Je totiž více než snadná. Stačí opláchnout proudem vody a nechat oschnout. V případě většího ušpinění či zaprášení stačí opláchnout, omýt saponátovou vodou a opět opláchnout a usušit. Snadné, viďte?

 
Tip na závěr
 

 Z umělého ratanu si můžete vybrat jídelní sestavy, konferenční stolky, lehátka, lenošky, pohovky i křesla. Nezapomeňte si vybrat i pohodlné podsedáky, které komfort posezení ještě více umocní a vy budete muset řešit jen jediný problém: jak přemluvit sami sebe jak zanechat lenošení a vstát.

Názory

Přidat názor