Blog bydlení

Zpříjemněte si čekání na Ježíška a vyrobte si jedinečnou vánoční dekoraci

Vyrobené z tradičních, moderních i originálních materiálů, vyzdobené barvami přírody i leskem noblesy a elegance, jednoduché i extravagantní. Vánoční dekorace nejrůznějších stylů i z nejrůznějších koutů světa zkrátka k čase vánoc neodmyslitelně patří a vy si můžete předvánoční čas zpříjemnit jejich vlastnoruční výrobou. Pár jedinečných tipů na jejich tvoření vám přinášíme v dnešním článku.

 

Pohádková výzdoba potěší nejen děti

 

Vánoční stromeček je kouzelný, ale už pár let si říkáte, že by to chtělo něco, co by vašim dětem, návštěvám i vám doslova vyrazilo dech? Máme skvělý tip – co si vánoce ozvláštnit létajícím balonem. Ne, nebojte, nemyslíme darovat let balonem pod stromeček, ale v jeho pozadí se bude vyjímat královsky. Na jeho výrobu vám vystačí proutěný košík, papírový lustr a stuhy, oblíbený vzor látky, papír, barvičky a také drátky. Nu a pak už stačí špetka šikovnosti a nádherný romantický létající balón bude na světě. A nezapomeňte na jeho dokonalé osvětlení :).

 

Vánočních ozdob není nikdy dost

 

A pokud se marně rozhlížíte, kde všude byste ještě mohli najít volné místo, o jednom víme! Co tak pro jednou popustit uzdu své fantazii a vyzdobit si naprosto originálně zeď přímo v obývacím či dětském pokoji, ostatně i zeď v chodbě či hale bude dokonalým místem. Z oblíbených motivů si můžete vyrobit nostalgickou, prostou i bláznivou dekoraci pomocí nalepovací tapety. Ovšem pozor – vlastní výroby. Popadněte nůžky a z papíru si vystříhejte vánoční motivy, zvonečky, vločky, klidně i vánoční stromeček nebo rovnou celý betlém. A jak je připevníte na zeď? Pomocí chytré gumy či oboustranných lepících pásků.

 

Dejte šanci retru i extravaganci

 

Každá doba má něco do sobe – minulost, přítomnost i tolik očekávaná budoucnost. Blížící se vánoční čas si tak můžete ozdobit jak v duchu retra, tak i bláznivě extravagantně. Že nevíte jak na to? Vánoční stromeček už dávno nemusí být jenom zelený a to samé platí i o vánočních ozdobách, které na ně pro letošní rok klidně můžete rozvěsit v barvě nejen rudé, ale klidně i růžové, fialové a také netradiční černo-bílé. No a pro připomenutí dávných časů, můžete stromeček ozdobit retro baňkami a ozdobami po babičce.

Názory

Přidat názor