Byt 1+1 se sklepem, kůlnou a společným nádvořím, 52, os.vl.

Zlaté Hory (Ondřejovice) ( okres Jeseník)

Popis nemovitosti

Byt 1+1 po rozsáhlé rekonstrukci se nachází v části Ondřejovice, v rekreačně atraktivní lokalitě. K bytu náleží sklep, kůlna a společné nádvoří s možností parkování a posezení. Prodává se vybaven nábytkem a spotřebiči. V kuchyni se nachází původní funkční sporák na tuhá paliva a v obýváku krb. Oba komíny mají pravidelné revize zajišťované správou domu. Byt je velmi prakticky řešen a i když je pouze o dispozici 1+1, díky palandě, sedačce a další válendě se zde pohodlně vyspí více lidí. Je tak tedy vhodný i jako apartmán. nebo k investici. Další velkou předností jsou nízké náklady na bydlení. Dům je zásobován vodou z vlastní studny, a odpadní vody jsou řešeny do septiku s vlastní, nedávno zbudovanou čističkou odpadních vod. Tato nemovitost je ideální volbou pro klidné bydlení s dosahem 3 km do Zlatých Hor, kde je dostupná veškerá občanská vybavenost. V blízkosti se nachází vlaková i autobusová zastávka . Dalším lákadlem je krásná příroda a čerstvý vzduch. V blízkém okolí naleznete mnoho turistických cílů, jako je Rejvíz 6 km , Zlatokopecký skanzen 1 km, wellness centra, lázně, hory, lyžařské vleky, cyklostezky, a mnoho dalších zajímavostí v oblasti Nízkých Jeseníků.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Jeseník

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Věra Horáková
REALITY PRORADOST s.r.o.
REALITY PRORADOST s.r.o.
REALITY PRORADOST s.r.o.
www.reality-proradost.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Proradost, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu