Dvoupatrový rodinný dům se zahradou Zahradní město

Záběhlice ( Praha 10)

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů si dovoluji nabídnout prodej zajímavého domu v Praze 10 Záběhlice, v severní části zvané Zahradní město, který poslouží jako místo k bydlení nebo kombinace podnikání s bydlením. Koncový uliční objekt byl postaven v 1 polovině 20 století jako objekt pro bydlení. V letech 1992 a 1993 proběhla rekonstrukce během které se přistavělo poslední patro a realizovala se pochozí terasa (3NP). Při další rekonstrukci se obnovila a zateplila fasáda domu, vyměnila se původní okna za okna plastová s izolačním dvojsklem a realizovalo se nové vytápění domu. Celkově je dům v dobrém technickém stavu, ve 3NP si nový majitel dokončí úpravy podle svých představ. Zastavěná plocha objektu je rozšířila o plochu garáže v roce 1995 na nynějších 130 m2, zahrada se vzrostlou zelení poskytuje 400 m2. V 1PP jsou skladové a technické prostory celkem 27,4 m2 V 1NP jsou 2 pokoje s parketovými podlahami, samostatná místnost kuchyně, koupelna s WC (dlažba s podlahovým topením) a samostatná garáž, celkem 104,8 m2. před garáží najdeme několik parkovacích míst. V 2NP jsou 2 pokoje, samostatná místnost kuchyně a koupelna s WC, terasa, celkem 105,2 m2. V 3NP jsou 2 pokoje, chodba s přístupen na samostatné WC, velká terasa, celkem 71.1 m2. Vytápění objektu je zajištěno plynovým kotlem, připojen nepř... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 10

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Vladimír Pulchart
QARA s.r.o.
QARA s.r.o.
QARA s.r.o.
www.qara.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Qara, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu