K Pitkovicům, Praha 10, pozemek na prodej

Benice ( Praha 10)

Popis nemovitosti

Pozemek pro výstavbu rodinného domu na prodej. Dispozice: Velikost: 641m² Typ nemovitosti: Pozemek. Benice jsou městská čtvrť a katastrální území na okraji Prahy. Obec je rozložena v údolí a ze všech stran chráněna menšími návršími. Místo je ideální k příjemnému rodinnému bydlení. 5 minut chůze od pozemku se nachází autobusová zastávka MHD, odkud se dostanete za 12 minut na stanici metra Chodov. Vlakové nádraží se nachází v nedaleké Uhříněvsi.Stavební pozemek o výměře 641 m2 se soukromým přístupem k potoku, lemovaný vzrostlými stromy, je umístěný v klidné ulici s tradiční zástavbou rodinných domů v centru Benic.  Stavební pozemek nabízíme včetně kompletního zasíťování a včetně projektu s vydaným stavebním povolením na stavbu dvoupodlažního rodinného domu 4+kk o výměře 187 m2, terasy 29 m2 a garáže. K pozemku vede nově vybudovaná příjezdová cesta ze zámkové dlažby. Polovinu Benic tvoří chráněný přírodní park Botič – Milíčov. Podél Pitkovického potoka vede známá cyklostezka a turistické trasy. Přímo v Benicích funguje mateřská škola Kindergarten. Občanská vybavenost je v sousední Uhříněvsi, kde funguje mateřská a základní škola, pošta, obchody, lékaři, restaurace, kavárna a další služby. Sítě : elektřina, plyn, voda, kanalizace a datové rozvody

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 10

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

LEXXUS, a.s.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Lexxus, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu