Nadstandardní byt 4+1

Staré Město ( Praha 1)

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme krásný slunný byt s výhledem na Pražský hrad na jednom z nejprestižnějších míst v Praze, na rohu ulic Vězeňská a U staré školy čp. 115, cca 100 m od Pařížské ulice. Bytová jednotka je umístěna v sedmém, posledním nadzemním podlaží ve vysoce reprezentativním, pečlivě udržovaném činžovním domě postaveném ve stylu geometrické secese. Nově instalovaný výtah vyjíždí až do tohoto podlaží a přístup do bytu lze považovat od vstupu do domu z ulice za bezbariérový. V domě jsou zachovány všechny původní dekorativní prvky. Předmětem prodeje je bytová jednotka č. 115/21. Dispozičně se jedná byt 4+1. Celková podlahová plocha bytu činí 163,4 m2 (bez terasy). Obývací pokoj 36 m2, kuchyně 33 m2, 3 další pokoje (18 m2, 17 m2, 16 m2), 2 koupelny (se 2 WC), 2 komory, na chodbě vestavěné skříně. K výhradnímu užívání bytu patří terasa se vstupem z kuchyně. Byt nemá sklep v suterénu domu, ale obě komory uvnitř bytu zajišťují dostatek úložných ploch. Většina místností je orientována k jihozápadu s výhledem na krásné historické fasády domů v Dušní a Široké ulici v okolí Španělské synagogy a kostela sv. Ducha a především na Pražský hrad. Obývací pokoj má okna i na severozápad, kuchyně s terasou je orientována do klidného prostorného vnitrobloku k severovýchodu. Bytová jednotka byla kol... Pro celý popis klikněte ZDE !

datum dražby:

Doporučujeme v Praha 1

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Petr Vácha
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
NAXOS a.s.
www.naxos.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru NAXOS, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu