Nebytový prostor 57,9 k prodeji, orientace do ulice, výloha, Praha 6-Suchdol, Suchdolské

Praha ( Praha)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji atraktivní nebytový prostor o celkové výměře 57,9 , který je vhodný pro obchod, prodejnu nebo jako kancelář. Prostor je umístěný v přízemí s orientací do ulice a jeho velkou výhodou jsou výlohy. Díky umístění uprostřed bytové zástavby je možné oslovit velké množství zákazníků, v blízkosti je také Česká zemědělská univerzita. Nebytový prostor je zajímavý i jako investice (prostor byl dlouhodobě pronajatý za 30.000 Kč + poplatky). Obchodní prostory se prodávají nezařízené a aktuálně jsou rozdělené na prodejnu a zázemí s kuchyňkou, výlevkou, šatnou/kanceláří a sociálním zázemím. V prodejně je klimatizace, na oknech jsou venkovní rolety. Dobré dopravní spojení - v blízkosti autobusová zastávka Suchdolské náměstí, stanice metra A Dejvická je vzdálená 10 minut jízdy autobusem. Možnost parkování v rezidenční zóně před prodejnou.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Michaela Csizmárová
Home Sweet Home
Home Sweet Home
Home Sweet Home
www.homesweethome.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Home Sweet Home, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu