Obchodní prostor v přízemí a multifunkční prostory v suterénu na frekventovaném místě Slad

Plzeň (Východní Předměstí) ( okres Plzeň)

Popis nemovitosti

Hledáte prostory pro své podnikání? Chtěli byste provozovat prodejnu s Vámi vysněným zbožím, chcete si zřídit salon krásy s komplexnější nabídkou služeb, jako kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikúra, pedikúra, masáže? Nebo hledáte prostory pro obchodní zastoupení s přímým vstupem z ulice a tím být přímo na očích Vašich klientů. Pak máme pro Vás nabídku atraktivních nebytových prostor sloužících k podnikání jiný nebytový prostor o celkové podlahové ploše cca 156 m2. Prostory jsou dispozičně rozděleny na část v přízemí s vlastním vstupem přímo z chodníku. Nabízené prostory mohou sloužit jako obchodní prostor prodejny, nebo jako kancelář s klientskou zónou pro schůzky s klienty a obchodními partnery. Při částečné rekonstrukci z roku 2023 bylo myšleno i na možné využití prostor pro služby jako je kadeřnictví, masáže, manikúra, pedikúra nebo tetovací salon. Proto je přímo v obchodních prostorách vybudován přívod vody a odpadu. Tato část nebytových prostor je o velikosti cca 24 m2 je složena z prostoru Bistra cca 23 m2 a sociálního zařízení cca 1,5 m2. Druhá část nebytových prostor se nachází v suterénu domu, je přístupná ze společné chodby, a má celkovou výměru cca 133 m2. V této části nebytových prostor jsou jak volné plochy dříve sloužící jako restaurace s barovým zázemím... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Plzeň

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Petr Otte, OTTE Reality, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Eurobydleni, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu