Permakulturní farma na Českolipsku, 11 ha

Zahrádky ( okres Česká Lípa)

Popis nemovitosti

Nabízíme jedinečnou permakulturní farmu v přírodně i turisticky atraktivní lokalitě, v půvabném kraji básníka Karla Hynka Máchy. Farma se nachází na klidném místě na okraji obce. Budovy farmy byly v předchozích 3 letech kompletně a stylově zrekonstruované a aktuálně poskytují cca 900 m2! ploch v 6 apartmánech a dalších společných prostorách. Na budovy farmy bezprostředně navazují permakulturní zahrady, skleníky a pastviny. Součástí farmy jsou kromě rozsáhlého obytného domu také hospodářské budovy, dílny, skleníky, vinice a další hospodářské a provozní zázemí, které umožňuje vysokou míru soběstačnosti v udržitelné produkci ekologických potravin. Okolní pastviny byly v posledních letech obohacovány regenerativními a biointenzivními postupy ke zlepšení kvality půdy. Zařízení a vybavení farmy umožňuje převzít vše "na klíč" k okamžitému nastěhování a pokračování v současném provozu. Vybavení farmy může být přenecháno v rozsahu a za cenu dle dohody.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Česká Lípa

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

FARMY.CZ
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Farmy.cz, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu