Pozemek na Malé Skále - výhodná investice do budoucna

Jablonec nad Nisou ( okres Jablonec nad Nisou)

Popis nemovitosti

Milujete Český ráj a hlavně Malou Skálu? Tak právě pro Vás máme příležitost koupit zde pozemek o výměře 4.831 m2. Tento pozemek je vedený momentálně jako zahrada, ale leží těsně na hranici zastavěného území obce. Je bez sítí, na jeho hranici stojí trafostanice s případnou možností napojení na el. síť. Přístupová cesta po obecní komunikaci. Pozemek je mírně svažití a leží na jihovýchodní straně - téměř celý den sluníčko. Krásu této lokality umocňuje pohled na skalní masiv Suchých skal. Tento pozemek považujeme za skvělou investiční příležitost. Současných 300,-Kč za m2 za zahradu se může zdát jako vysoká částka, ale v případě dosažení změny území v územním plánu obce na statut zastavěné území se tato částka znásobí na 1.500 - 2.500 Kč za m2. Budeme se na Vás těšit při osobním setkání.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Jablonec nad Nisou

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Petra Kalábová
HiT Reality
HiT Reality
HiT Reality
www.hitreality.eu
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Eurobydleni, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu