Prodej bytového domu Ústí nad Labem centrum

Ústí nad Labem ( okres Ústí nad Labem)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytový dům v centru města Ústí nad Labem. Dům je velmi rozsáhlý, možnost přestavět až na 6 bytových jednotek. Majitel preferuje nemovitost prodat zájemci, který by v nemovitosti bydlel a nevyužíval ji na investici. Přízemí domu bylo využíváno komerčně, je ale možno předělat na bytové jednotky. Výhodou je půdní prostor, který lze zrekonstruovat do útulných bytových jednotek. Nemovitost se prodává bez přilehlého pozemku a garáže. Majitel je ochoten dát zájemci na pozemek s garáží předkupní právo. Tato nemovitost je ideální investiční příležitost, ať už na pronájem, nebo pro vlastní bydlení s komerčním využitím. Jedná se o klidnou atraktivní lokalitu v Ústí nad Labem. Nemovitost lze hradit úvěrem, vyřízení vám zdarma zajistí naše hypoteční oddělení. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Ústí nad Labem

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Jan Jakubec
Jaroš & Partners Real Estate
Jaroš & Partners Real Estate
Jaroš & Partners Real Estate
www.jaros-partners.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Jaroš Partners, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu