Prodej chaty s krásnou zahradou v Soběchlebech u Teplic

Krupka (Soběchleby) ( okres Teplice)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji do detailu propracovanou zahradu s chatkou v obci Soběchleby u Teplic. Pokud hledáte dokonalé místo k rekreaci v bezprostřední blízkosti Teplic, nezmeškejte tuto nabídku. Jedná se o zahradu, kde je opravdu využitý každý centimetr, kterou si původní majitel budoval pro svou potřebu a je zřejmé, že tomu věnoval opravdu mimořádnou pozornost. Dále se zde nachází dva skleníky a dvě kůlny. Pozemek má rozlohu o velikosti 411 m2 a chatka 16 m2, což je naprosto ideální prostor. Chata je navíc podklepená. Majitel zde ponechá veškeré vybavení a z toho důvodu můžete v podstatě ihned po koupi začít zahradničit a toto místo dále zvelebovat. Do chatky je zavedena pitná voda i elektřina.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Teplice

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

RealityInt.cz, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Reality Int., kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu