Prodej domu, Chaty, 498 m2

Ústí nad Labem ( okres Ústí nad Labem)

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám nabízí klidnou slunnou zahrádku ke koupi v osobním vlastnictví, která se nachází v Ústí nad Labem mezi Mojžířem a Neštěmicemi v ulici Vodařská, vedle restaurace U Krále.Velikost pozemku je 498 m², na pozemku se nachází chatka o velikosti 16m².Orientace zahrádky je jihovýchod x jihozápad se sluníčkem po celý den. Na zahradu je zaveden vodovodní řád, odpad je řešen septikem. Vedle pozemku je kanalizace. Na pozemku je nově zavedena elektřina. Zahrádka se nachází na samém okraji ulice, můžete k ní přijet autem. Jsou zde okrasné keře, stromy a před zahradou je vzrostlý živý plot, který vám zajistí soukromí při odpočinku. Ze zahrady je hezký výhled na okolní krajinu. Jste tak malý kousek od města a přesto můžete zažít klid a pohodu s výhledem na řeku Labe. Vedle klidného odpočinku na zahradě nabízí okolí i možnost výletů či houbaření.Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat. Ev. číslo: 642970.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Ústí nad Labem

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Markéta Pokrovskij
Dumrealit.cz
Dumrealit.cz
Dumrealit.cz
www.dumrealit.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Důmrealit, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu